Značkové peňaženky – kvalitný domov pre vaše peniaze

Peňaženky patria k našim dennodenným pomocníkom a doplnkom, bez ktorých z domu neodídeme. Máme v nej nielen peniaze, ale aj osobné doklady, platobné karty, či iné dôležité veci, ktoré máme vďaka nim uložené na mieste, kde ich vždy nájdeme a kde sa nám nikdy neznehodnotia. V priemere si novú peňaženku žena kúpi tak raz za 3 roky. Muž priemerne za 5 rokov. Samozrejme, je dôležité myslieť aj nato, že peňaženka o nás veľa napovie. Nie nadarmo sa hovorí, „ukáž peňaženku a poviem ti, aký si“. Teda ak patríte k tým, ktorí si dlho nekúpili novú peňaženku, zmeňte to hneď teraz. V prípade, že si potrpíte na kvalitu a máte radi značkové veci , určite sa poobzerajte a vyberajte si značkové peňaženky, ktoré sú nielen imidžové, kvalitnejšie, ale aj obrazom úspešnosti.

Značkové peňaženky – čo by mali mať?

Kvalitná značková peňaženka by nám mala vyhovovať nielen po dizajnovej stránke, ale aj z praktického hľadiska, čo znamená, že by mala byť priestranná , mať dostatok potrebných priehradok, nemala by byť príliš malá, ale zase ani príliš veľká, mať vyhovujúci materiál, či spôsob zapínania. To všetko je potrebné pri kúpe novej značkovej peňaženky dôkladne zvážiť, predsa len ju budeme nejakú tú chvíľu využívať a chceme, aby sme s ňou boli spokojný.

značkové peňaženky
Peňaženka má byť usporiadaná a praktická

Značkové peňaženky podľa feng shui ?

O Feng Shui ste už určite veľa krát počuli, navrhujú sa podľa neho záhrady, domácnosti, umiestňujú domy, rozmiestňuje nábytokbytové doplnky. Počuli ste ale aj o teórii feng shui napr. pre značkové peňaženky?  Podľa teórie nie je peňaženka len na usporiadanie peňazí a platobných kariet, či dokladov. Je to tzv.domov pre vaše peniaze a pokiaľ sa o ňu budete aj dôkladne starať, stane sa silným nástrojom, ktorý bude priťahovať bohatstvo a prosperitu. Samozrejme závisí nielen od veľkosti peňaženky a úložného priestoru, ale aj od jej farby, materiálu, z ktorého je vyrobená, či dokonca vašim prístupom k nej. Zaujímave, však?