Značkové oblečenie Thor Steinar

Značkové oblečenie je súčasťou každého z nás, nie nadarmo sa hovorí „šaty robia človeka“. Niekto si potrpí na drahé kvalitné značkové oblečenie a nehanbí sa vyhodiť aj tisíce len kvôli tomu, že sa jedná o jeho obľúbenú značku. Každá značka má však svoju históriu a postavenie vo svete módy.

História značky Thor Steinar

História siaha do roku 1999 kedy bola založená. Oblečenie Thor Steinar je projekt medzinárodnej spoločnosti so sídlom v Dubaji a v Berlíne. V priebehu štyroch rokov zožala obrovský úspech a doslova raketový štart Európe, čomu svedčí aj množstvo pobočiek v každom väčšom európskom meste. Napríklad v Moskve je ich dvadsať. Oblečenie Thor Steinar si od roku 1999 našlo množstvo spokojných zákazníkov, bodaj by nie, oblečenie Thor Steinar je štýlové, elegantné, pekné a kvalitné. Od počiatku vidno vývoj ako sa motívy menili, ale z časti aj ostávajú na rovnakej „vlne“.

thor-steinar-2
Mikina s kapucňou Steinar

Oblečenie Thor Steinar

Zo začiatku boli dostupné hlavne severské a military motívy oblečenia, ale postupom času začali vyrábať aj kolekcie „Performance“ zamerané na šport, ako napríklad lyžiarske bundy, čiapky, šále, športové mikiny z technických materiálov odolné voči vode a vetru. Ďalej „casual“ mikiny a tričká unikátne svojimi motívmi a farebnou pestrosťou, letná kolekcia zahŕňa plavky, šiltovky, uteráky, slnečné okuliare, šľapky atď.

Ďalšia kategória „Classic“ sú spoločensky elegantné košele, svetre, rôzne vesty, slušivé bundy a ďalšie rôzne doplnkové predmety, od príveskov na kľúče, zapaľovačov, dáždnikov, obalov na mobil a cestovných tašiek. Ako je to pri iných značkách, vychádzajú dámske a pánske kolekcie na každé ročné obdobie, aktuálne je dostupná nová kolekcia jeseň/zima 2014.

Pozrite si najnovší katalóg jeseň/zima 2014, inšpirujte sa a kúpte si niečo pekné pre seba , alebo Vašich blízkych. Na svoje si prídu študenti, športovci, rebeli, motorkári ale aj podnikatelia či bankoví úradníci

thor-steinar-1
Nový kolekcia jeseň/zima 2014