Zažite Zlatana na futbalovom zájazde

Pri mene Zlatana Ibrahimoviča sa futbalový fanúšikovia, ako aj odborníci, v zásade rozdeľujú do dvoch táborov. Prvú skupinu tvoria jeho fanúšikovia, ba až nekonečný obdivovatelia. Druhou skupinou sú jeho kritici, ktorí ho najviac pochovávajú pod čiernu zem pre jeho kontroverzné výroky a správanie. Na čom sa však kritici a aj fanúšikovia zhodnú sú určite jeho kvality ako futbalistu. A práve pre jeho futbalové kvality sú zápasy tohto švédskeho reprezentanta obľúbeným cieľom futbalových zájazdov nie len zo Slovenska.

Futbalový zájazd za Zlatanom

futbalový zájazdPri snahe vycestovať na futbalový zájazd so Zlatanom Ibrahimovičom sú v zásade dve možnosti. Buď navštívite jeden zo zápasov parížskeho Saint Germain alebo niektorý zo zápasov švédskej reprezentácie. Za seniorskú reprezentáciu pritom hráva už od roku 2001. Jeho účasť na zápase je vždy zárukou kvalitného futbalového zážitku či už pre hráčov, ale aj pre fanúšikov.

Ibrahimovič je poradcom mladých

futbalový zájazdTento fenomenálny futbalista známi svojou skvelou technikou a úžasnou bojovnosťou v technike sa však snaží byť aj správnym vzorom pre mládež. Hlavne pre futbalovú mládež. Na začiatku tohto roka sa prezentoval novou reklamnou kampaňou, kde radí práve mladým futbalistom. Celkovo by sa jeho dali rady sformulovať do 4 jasných bodov:

  • Zlyhanie je prvým krokom za úspechom. Druhým nemenej dôležitým je nechať si narásť vlasy do konského chvosta
  • Nič čo Zlatan robí nie je jednoduché. Preto to Zlatan robí.
  • Citát jedného múdreho muža: „Prekvapiť súperov je kľúč, ako ich prekvapiť.“ Tento múdry muž bol Zlatan
  • Nikdy nedáš gól hlavou ak budeš stáť nohami na zemi.

Tieto rady presne odzrkadľujú povahu a charizmu tejto švédskej futbalovej legendy. Rady sú to jednoznačne zaujímavé, ale či sa nimi začínajúci futbalisti budú riadiť je iba na nich. A rovnako je iba na vás či chcete zažiť atmosféru futbalového zájazdu, na ktorom uvidíte Zlatanove výkony na ihrisku osobne. Pokiaľ je vaša odpoveď áno, stačí si iba vybrať z ponuku cestovných kancelárií.