Vyskúšajte luxusné plavby loďou

luxusné plavby
Vezmite svoju rodinu alebo priateľov na luxusné plavby loďou

 Ak uvažujete o dovolenke, no túžite vyskúšať niečo nové a „iné“, prečo neskúsiť luxusné plavby loďou? Výletné lode sú super dovolenkovou možnosťou pre skupinu priateľov ale aj dvojice, rodiny s deťmi, aj pre seniorov.

Na lodi

V okamihu, kedy nastúpite na palubu lode a vydáte sa na luxusné plavby, privítajú vás hostiteľky s pohárom chladeného sektu alebo inou uvítacou drobnosťou. Potom vás oboznámia s vašou novou izbou a „domovom“ na niekoľko ďalších dní či týždňov.

Okrem iného dostanete príručku s programom a všetkými možnosťami a ponukami, ktoré sú na lodi k dispozícii. Ako sa budete prechádzať po palube a spoznávať okolie, priateľskí členovia posádky vás budú zdraviť a vždy budete mať postarané o zábavu a spokojnosť. Samozrejme luxusné plavby môžu mať rôzne zamerania, preto sa uistite, že si vyberiete takú, na ktorej sa nebudete ani chvíľu nudiť, a na ktorej zažijete jednu z vašich najlepších dovoleniek. Môžu byť luxusné plavby zamerané na párty a zábavu v podobe hudby a drinkov, koncerty či diskotéky. Ak máte deti, určite vám viac budú vyhovovať luxusné plavby cielené týmto smerom s rôznymi detskými atrakciami a hrami, animátormi a rozprávkovými postavičkami.

Každá luxusná plavba je iná

Veľa výletných lodí ponúka za príplatok program „ušitý na mieru“, čo znamená, že si budete môcť zostaviť vlastný jedálniček, vlastný program a výber z ponúkaných služieb. Väčšie lode mávajú približne tri verejné paluby, súčasťou jednej (väčšinou hlavnej) je veľký bazén a plážové lehátka, kde strávi väčšina ľudí väčšiu časť svojho pobytu na lodi. Nájdete tam však aj kokteilové bary, reštaurácie, obchodíky so suvenírmi, saunu, knižnicu, vinotéku, fitness, rôzne skrášľovacie salóny, masáže, bowling či biliard ale aj kopec iných.

luxusné plavby
Spoznávajte nové mestá zaujímavou formou

Luxusné plavby loďou majú tú výhodu, že sa takmer nepohnete z miesta, teda z lode, no loďou sa premiestňujete do viacerých prístavov a spoznáte tak viac zaujímavých miest. A nemusíte pre to sami spraviť takmer nič. Žiadne vyčerpávajúce jazdenie autom, ustavičné balenie a rozbaľovanie vecí a zháňanie ubytovania či vhodných reštaurácií. Luxusné plavby loďou vás neomrzia a nikdy neoľutujete takto minuté peniaze.