Výlet loďou vás nesmierne uchváti

Ak si chcete dopriať poriadny oddych a pohodlie, popritom sa aj zabaviť a spoznať nové miesta a zaujímavú históriu a pamiatky, určite absolvujte výlet loďou. Ten sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Turistami vyhľadávané nielen poznávacie plavby napr. v rámci Bratislavy, ale aj výletné lode, ktoré sa plavia napr. po Európe, či Karibskej oblasti.

Výlet loďou po Bratislave

V prípade, že chcete absolvovať výlet loďou po Dunaji, môžete si vybrať z 3 možností. Tou prvou je okruh po Bratislave, ktorý trvá 45 minút. Zvládnete ho teda aj vy, aj vaše deti, ak teda rozmýšľate nad tým, že ich zoberiete. Plavba začína vyhliadkou na historickú časť a nábrežie, pokochať sa môžete pohľadom na Bratislavský hrad, ďalej most SNP a most Lafranconi. Na brehu Dunaja uvidíte Sad Janka kráľa, Starý most a most Apollo. Tou druhou možnosťou je výlet loďou k hradu Devín a naspäť. Tá je o niečo dlhšia, cesta tam aj späť trvá dokopy dve hodiny.

výlet loďou
Výlet loďou v noci má svoje čaro.

Na devíne je dvojhodinová prestávka, ktorú môžete využiť na občerstvenie, spoznávanie hradu Devín, alebo len tak, oddychovaním na čerstvom vzduchu. Možností je veľa a ktorú z nich využijete, je len na vás. Posledná tretia možnosť je výlet loďou na vodné dielo Čuňovo, alebo múzeum Danubiana. Plavba z Bratislavy do Čuňova trvá hodinu. Počas plavby sa okrem množstva zážitkov z plavby môžete občerstviť v bufete, ktorý je na palube.

Luxusný výlet loďou

Máte radi luxus, alebo len jednoducho chcete, aby bolo okolo vás všetko dokonalé a vy ste sa nemuseli o nič starať? Skúste vyskúšať luxusnú plavbu loďou, či už jednodňovú, alebo aj na pár dní. Uvidíte, že je to lepšie ako akákoľvek iná dovolenka pri mori v luxusnom hoteli. Na lodi sú prvotriedne služby, perfektné jedlo a veľa možností na rôzne činnosti. Môžete si zacvičiť v posilňovni, zahrať golf, pozrieť si film v 4D kine, ísť do divadla, absolvovať špičkové welness procedúry, či sa zabaviť v niektorom bare.

výlet loďou
Luxusný výlet loďou po Karibiku nie je dostupný len pre bohatých.

Ak vás všetky tieto skvelé akcie unavia, môžete si ísť oddýchnuť do luxusnej kajuty. Tam načerpáte novú energiu na ďaľší deň plný zážitkov. Výlety takýmito loďami už nie sú ako kedysi len pre tých najbohatších. Cena niekoľkodňového pobytu sa vyrovná cene pobytu v hoteli niekde na dovolenke pri mori. Určite to stojí za vyskúšanie a verte tomu, že po absolvovaní výletu loďou vás to všetko nesmierne uchváti a budete to chcieť zažiť zas a znova.