Vyhliadková plavba po Dunaji

Premýšľate o tom, ako si spestriť obyčajné popoludnie alebo víkend strávený s vašimi blízkymi či priateľmi? Chceli by ste robiť niečo neobvyklé, čo pre nich bude milým prekvapením? Naloďte sa na niektorú z lodí spoločnosti Twincity liner, ktoré sa po Dunaji plavia každý deň, a vaše želanie sa stane skutočnosťou. Vyhliadková plavba po Dunaji vás prevezie z Bratislavy do Viedne, a budete si tak môcť vychutnať nezabudnuteľné pohľady na Bratislavu či Viedeň aj z iného uhla. Váš výlet môže byť ešte výnimočnejší ak sa zúčastníte plavby, v ktorej cene bude zhrnuté kultúrne predstavenie či občerstvenie. Môžete si byť istí, že vaše deti alebo vaši blízki budú na tento deň ešte dlho spomínať.

vyhliadková plavba po dunaji

Vyhliadková plavba po Dunaji vám ponúkne aj takýto výhľad

Spravte si večierok na lodi

Chcete usporiadať netradičný večierok pre vašich priateľov či kolegov? Prekvapte ich originálnym nápadom na oslavu a pozvite ich na palubu! Lode sú prispôsobené na každé ročné obdobie a vašu party či narodeninovú oslavu si tak môžete užiť kedykoľvek. Ak dávate radšej prednosť pokojnejšej vyhliadkovej plavbe pri ktorej si vychutnáte krásy hlavného mesta, môžete využiť niektorú z menších vyhliadkových plavieb pre jednotlivcov alebo skupiny. Ak túžite po nezvyčajnej svadbe, usporiadajte ju na lodi – áno, aj to je možné a isto to bude oslava, na ktorú nikdy nezabudnete.

vyhliadková plavba po dunaji
Vyhliadková plavba po Dunaji je super zážitok

Krásny výlet a výhľady z inej perspektívy

Nastúpte si na loď a plavte sa po Dunaji. Prejdete postupne popri historickej časti Bratislavy, Bratislavského hradu, pod Nový most a uvidíte aj slávnu zrúcaninu hradu Devín. Tento hrad z 12. storočia sa týči nad sútokom riek Dunaj a Morava. Celú plavbu zakončíte vo Viedni, kde budete mať dostatok času na objavovanie krás tohto mesta. Zúčastniť sa môžete niektoré z pravidelných plavieb alebo si môžete rezervovať loď pre narodeninovú oslavu, firemnú akciu alebo dokonca romantickú svadbu. Výlet loďou môžete tiež darovať ako pekný a originálny darček.