Vyberte si hračky pre psov: Preferujete lopty, taniere či plyšáky?

Každý, kto má doma domáceho miláčika chce pre svoje zlatíčko spraviť len to najlepšie. Psíkovia, mačičky alebo iné zvieratá, ktoré sú rokmi našimi najlepšími priateľmi, potrebujú podobne ako ľudia nielen opateru ale aj zábavu, hry a hračky. Napríklad už spomínané psy sú vďačné za každú strávenú chvíľu so svojim pánom, ktorý sa im venuje a ukazuje im svoju lásku. V tomto prípade nie je však dôležitý len čas strávený so psíkom ale aj hračky pre psov, s ktorými sa hrajú. Hranie sa so psíkom a trávenie voľných chvíľ nepodceňujte. Váš pes je váš najlepší priateľ a pozornosť si určite zaslúži. Hračka môže byť pre psíka aj vhodný darček na rôzne príležitosti.

Tenisové lopty či rugby

Hračky pre psov majú rôzne vlastnosti a krásny dizajn. Na trhu sú pre psích pánov dostupné skutočne originálne produkty. Ak sa váš pes rád naháňa za niečím, čo skáče, lieta alebo sa kotúľa, potom je pre vás ako stvorená lopta či lietajúci tanier. Tenisové lopty, rugby lopty, granáty či taniere, možností je skutočne mnoho. Lopty pre psov môžete vyberať napríklad aj podľa veľkosti papule. Ak máte väčšieho psa, zvoľte si veľkosť L alebo M. Pre najmenších postačí S.  Hračky pre psov však môžu mať aj inú funkciu než je samotná hra. Náučné hračky pre psov sú napríklad také, ktoré majú vnútri otvor. Do tohto priestoru väčšinou pán schová pamlsok, ktorý psík hľadá. Rozvíja sa tak logika ale aj koordinácia.

hračky pre psov
Možno aj váš psík je skrytý futbalista!

Gumené kruhy: Hračky pre psa, ktorý rád skúša silu svojho majiteľa

Na preťahovanie sa so psíkom je skvelý gumený kruh. Takýto kruh chytíte na jednom konci, zatiaľ čo váš pes ťahá ten druhý. O zábavu je aj v tomto prípade postarané.

Pískacie hračky pre psov, udržiavajú ich pozornosť na dlhší čas

Pískacie hračky a plyšáky sú hračkami, ktoré dokážu psov udržať dlho v pozore. Žužlú ich, trhajú, naťahujú, skrátka všetko, čo sa im pri hre páči. S takýmito hračkami sa dokážu nachvíľu zabaviť aj sami, čo môže byť koniec koncov výhoda aj pre samotného pánička. Hračky teda môžu byť z jemných, plyšových materiálov alebo môžu vydávať rôzne zvuky, napríklad pískať. Sú to práve zvuky, ktoré robia z týchto hračiek veľmi pútavé predmety, ktoré dlho udržia pozornosť.

hračky pre psov
Zvoľte hračky, ktoré udržia ich pozornosť a energiu