Nemáte dokonalý prehľad o stave autobatérie vo vašom vozidle? Na to vám poslúži jedine voltmeter do auta!

Neviete si bez auta predstaviť ani jeden deň? Na presuny do práce vám iný dopravný prostriedok príliš “nevonia“? O auto sa treba vzorne starať. Čím viac ho užívate, tým viac sa opotrebováva a to so sebou prináša nemalé náklady. Neuvažujte vždy len o tom, ako ušetriť, ale ako rôznym poruchám skôr predchádzať. Pre lepšiu ilustráciu je vhodný voltmeter do auta. Až keď spoznáte skutočné výhody, voltmeter do vozidla už viac zo svojho vozidla nepustíte preč. Je ideálnym doplnkovým príslušenstvom, ktoré poskytuje presný prehľad o momentálnom stave akumulátora. Voltmeter do vozidla je perfektným dodatočným indikátorom na predchádzanie rôznym poruchám. Ochránite svoj automobil, nedostatky včas opravíte, a tak opäť ušetríte.

voltmeter do auta
Voltmeter do auta prezradí mnohé.

Voltmeter do auta – Ten najlepší ukazovateľ odberu energie?

Je to praktický doplnok na ešte lepší prehľad a kontrolu dobíjania. Prídavný (palubný) voltmeter do auta oceníte ešte viac! Ponúka množstvo presných informácií aj o odbere pripojených spotrebičov vo vašom aute. Včas odhaľte akúkoľvek výchylku, a tak predĺžte životnosť autobatérii. Voltmeter do auta sa veľmi jednoducho inštaluje. Permanentné informácie budete mať na dohľad pomocou len dvoch prípojných konektorov. Potrebné údaje aj o stave záložných zdrojov vám voltmeter do vozidla opäť poskytne, a to bez väčších komplikácií či technických zručností. Voltmeter do vozidla má merné napätie približne od 6 – 30V. Pre montáž sa odporúča otvor s priemerom cca. 29 mm.

voltmeter do auta
Voltmeter do auta sa dá kombinovať s termometrom.

Vďaka voltmetru do auta už žiadne vysilené autobatérie! 

Ľahká inštalácia, a to do každej autozásuvky. To je presne to, čo posúva voltmeter do vozidla medzi tie najlepšie doplnkové ukazovatele. Disponujú ochranou v prípade poruchy. Absolvujú test presnosti pred akýmkoľvek odoslaním.  Možno sa rozhodnete pre voltmeter do auta kompatibilný so všetkými autozásuvkami. Spotreba je minimálna. Pri najnovších modeloch do 20mA. Takouto jedinečnou detekciou stavu autobatérie dokážete predĺžiť životnosť až dvojnásobne. Opäť ste nenaštartovali? Možno je to spôsobené slabou batériou. Aby ste predišli takýmto dramatickým momentom ešte pred samotnou jazdou, použite najnovší voltmeter do auta!