Víza do Ruska – rýchlo a jednoducho

víza do ruska
Zožeňte víza do Ruska rýchlo a jednoducho online!

Chystáte sa na výlet do Ruska? Nestíhate si vybaviť víza do Ruska alebo vám to príde drahé? Máme pre vás riešenie. Všetky druhy víz turistické, business, multi alebo vybavenie pozvania do Ruska, to všetko vybavíte z pohodlia domova.

Aké poznáme víza do Ruska …

Poznáme viac druhov víz. Takže ak chcete vidieť nádhernú Moskvu, majestátny Petrohrad alebo vás zaujíma iná ruská lokalita, tak sú tu pre Vás Štandardné (turistické) víza. Tieto víza sú platné na 30 dní. Ak idete do Ruska za účelom obchodovania, potom sú pre vás určené Business víza do Ruska. Tu máte možnosť vycestovať buď na jeden vstup na 30 dní, na 2 vstupy na 90 dní alebo dokonca na 12 mesiacov s neobmedzeným počtom vstupov. Všetky takéto víza za vás môže vybaviť špecialista. Doba vybavenia takýchto žiadostí sa pohybuje od 3 do 12 dní a u víz na 12 mesiacov od 8 do 21 pracovných dní.

Nemáte vybavené víza do Ruska? Čo potrebujete…

víza do ruska
Chcete vycestovať do Ruska? Budete potrebovať víza!

Stačí ak máte po ruke internet alebo telefón. Ak máte vybratý konkrétny typ víza do Ruska, tak v prvom rade treba urobiť online alebo telefonickú objednávku. Neskôr budete musieť zaslať originál vášho pasu s aspoň jednou voľnou dvojstránkou, farebnú fotografiu (3,5 x 4,5), kópiu cestovného poistenia a vízovú anketu Ruskej federácie, ktorá je dostupná na stiahnutie. Po uhradení faktúry za vybrané služby bude vaša objednávka vybavená a vy môžete vycestovať do Ruska bez toho, aby ste pohli prstom. Ak ste si dali námahu a vybavili si víza na „vlastnú päsť“, ešte stále vám chýba pozvanie do Ruska. Aj s týmto vám radi pomôžeme, dokonca do 24 hodín; stačí si len vybrať medzi vízami Štandard alebo Business a zaslať objednávku.

Takže ak sa rozhodnete ísť do Ruska či už s turistickým úmyslom alebo za účelom obchodovania, určite si cestovnú horúčku nesťažujte zbytočným behaním po úradoch. Stačí pár klikov a špecialisti to vybavia za vás.