Vitrína na zákusky má niekoľko funkcií

Rôzne modely vitrín sa stali nevyhnutným doplnkom usporiadania akýchkoľvek predajných alebo reštauračných priestorov. Pokiaľ predávate čerstvé pečivo, torty alebo zákusky, potom nič lepšie na ich prezentáciu ako vhodne zvolená vitrína asi neexistuje. Má niekoľko výhod. Dôležité je nielen jej správne umiestnenie v danom priestore, ale aj  spôsob  prezentácie výrobkov v jej vnútorných priestoroch. Ako už názov napovedá, chladiaca vitrína na zákusky je oveľa viac než len jednoduchá sklenená konštrukcia. Obsahuje chladiaci systém, ktorý zachováva kvalitu aj vzhľad predávaných produktov. Podľa hygienických noriem v niektorých prevádzkach je možné nastaviť ideálnu teplotu tak, aby vaše zákusky vydržali dlhšie čerstvé a lákali kupujúcich.  

vitrína na zákusky
Vitrína na zákusky priťahuje oči zákazníkov

Vitrína na zákusky potrebuje správne miesto 

    Vitríny sú dostupné na trhu v niekoľkých veľkostiach a konštrukčných prevedeniach. Nič nebráni tomu, aby ste si jej nákup prispôsobili nielen svojim finančným možnostiam a potrebám,  ale aj priestorovým dispozíciám predajne. Vitríne na zákusky je potrebné nájsť to správne miesto, kde môžete lákavo naaranžovať a predviesť svoj cukrársky sortiment.  

    Chladiaca vitrína má ako každá iná vitrína niekoľko sklenených políc, ktoré vám umožnia jednoducho vystaviť produkty vašim zákazníkom. Ak chcete prezentovať domáce dezerty, ktoré ponúkate, musíte si tiež vybrať čo najlepšie miesto pre vitrínu. Prednostne musíte zabezpečiť jej viditeľnosť. Umiestnenie oproti vchodovým dverám vašej prevádzky je preto tou najlepšou voľbou. 

vitrína na zákusky
Vitrína na zákusky a torty

Správna marketingová prezentácia zákuskov 

    Mnohí predajcovia sa rozhodnú umiestniť vitrínu blízko pokladne. Je to pre nich pohodlné a lákavo viditeľné aj pre zákazníkov. Je to tiež ideálna možnosť, ako ich nalákať na impulzívne nákupy pri odchode. Vitrína na zákusky však musí byť predovšetkým viditeľná v celej miestnosti. To vám uľahčí prácu pri predstavovaní cukrárskych aj iných výrobkov. Vždy je jednoduchšie predať produkt, ktorý môžu zákazníci vidieť na vlastné oči.  Majú pocit, že je to ich vlastné rozhodnutie a majú z toho dobrý uspokojivý zážitok

     Pri správnom používaní môže byť  vitrína ideálnym pomocníkom na prezentáciu vašich zákuskov vo vašej prevádzke. Na trhu je k dispozícii niekoľko veľkostí a štýlov za prijateľnú cenu. Vyberte si model vitríny, ktorý najlepšie vyhovuje vašim predstavám, možnostiam a očakávaniam.