Viete ako si správne pripevniť clip in vlasy?

clip in vlasy
Clip in vlasy vám pomôžu vykúzliť aj takýto skvelý účes

V dnešnej modernej dobe vôbec nie je nezvyčajné vidieť dievčatá a ženy s umelými nechtami, riasami alebo vlasmi. Clip in vlasy sú však čoraz viac obľúbenejšie, či už na bežné nosenie alebo len na príležitostné. Nie každá žena má to šťastie mať husté a zdravé vlasy. Samozrejme, veľa robí správna životospráva a starostlivosť o vlasy, no gény neoklamete. A práve preto sú clip in vlasy také skvelé. V okamžiku vyčarujú nádherný bohatý účes každej žene.

Clip in vlasy, ktoré nikto nerozozná od reálnych

Clip in vlasy sú relatívne lacnou alternatívou, ako mať krásne dlhé vlasy behom pár sekúnd. Je však potrebné vedieť, ako si ich správne pripnúť, inak to môže vyzerať ako zlý žart.

Farba a typ vlasov

Najskôr je veľmi dôležité vybrať si správnu farbu clip in vlasov. Mala by byť rovnaká alebo najviac podobná farbe vašich vlasov ako sa dá. Taktiež by mala byť rovnaká textúra vašich vlasov a clip in – to znamená rovnaká hrúbka vlasov, rovnaké na dotyk a to, či sú kučeravé alebo rovné.

Postup

Pred pripevnením clip in vlasov by mali byť vaše vlastné vlasy umyté, suché a učesané. Rozdeľte si vaše vlasy do dvoch častí. Pomocou hrebeňa prejdite vodorovne popod vlasy od jedného ucha k druhému. Hornú časť vlasov zatiaľ zopnite nahor. Ak máte veľmi riedke vlasy, tak si spodné vlasy trošku natupírujte.

Ďalej si vezmete vaše clip in vlasy a pripnete ich vodorovne na spodné, natupírované vlasy. Ak sú správne upevnené pukačkami, môžete spustiť vrchné vlasy a všetky spolu prečesať, aby spolu splynuli.

clip in vlasy
Clip in vlasy – dôležitá je hlavne správna starostlivosť

Zopár rád na záver

Pre najreálnejší vzhľad si zaobstarajte clip in vlasy, ktoré sú vyrobené zo 100% pravých ľudských vlasov. Vždy, keď clip in vlasy nenosíte, udržujte ich na čistom a suchom mieste. Z času na čas (podľa toho, ako často ich nosíte) vaše clip in vlasy umyte. Aj keď máte clip in vlasy ľudské, pri umývaní sa nepostupuje úplne ako pri vašich vlastných. Je potrebné dodržať niekoľko základných pravidiel, o ktorých sa môžete dočítať zase v niektorom z mojich článkov.

Vaše clip in vlasy si vyberte z vlasov, ak idete športovať, plávať, ak idete spať alebo idete pod sprchu.