Umelý ratanový nábytok – módny hit záhrad a terás

Moderný, štýlový, praktický a takmer bez údržbový – umelý ratanový nábytok, ktorý momentálne kraľuje nielen súkromným záhradám a terasám, ale aj na letných terasách kaviarní, reštaurácií, cukrární či barov. Z umelého ratanu sa stal veľmi obľúbený exteriérový, ale aj interiérový doplnok, pretože svoje využitie našiel tento módny hit aj priamo v domácnostiach a to nielen v zimných záhradách, ale napr. aj v podobe barového a jedálenského sedenia, kde v kombinácii s inými materiálmi, ako je drevo či kov, dokonale vynikne. Umelý ratanový nábytok je stále populárnejší aj vďaka veľmi pestrej ponuke rôznych variácií, ktorá je momentálne dostupná na trhu.

Stoličky, kreslá, sedacie súpravy, lehátka, leňošky aj hojdačky…

Umelý ratanový nábytok
Ratanový záhradný nábytok určený na stolovanie v záhrade sa vyrába z pevného, UV-stáleho umelého ratanu odolného voči všetkým poveternostným vplyvom.

Ak sa rozhodnete pre umelý ratanový nábytok, otvorí sa pred vami veľmi široká škála možností, typov, farieb aj tvarov, z ktorých si môžete vyberať. Klasické záhradné stoličky čoraz viac nahrádzajú pohodlné ratanové kreslá rôznych tvarov v praktických zostavách a kombináciách, napr. 4 až 6 kusov pohodlných kresiel z umelého ratanu s jedálenským stolom v tvare kruhu, obdĺžnika či štvorca alebo dvojkreslo s konferenčným príručným stolíkom a dvoma samostatnými kreslami (2+1+1). Luxusnú a komfortnú letnú obývačku na terase či v záhrade vytvoríte pomocou priestranných rohových sedacích súprav s mäkkými vankúšikmi, ktoré môžete doplniť ďalšími doplnkami a nábytkom z umelého ratanu, napr. nádobami na kvety, stolíkom, kreslami, ležadlami alebo závesnými hojdacími kreslami.

Najluxusnejší a maximálne komfortný umelý ratanový nábytok

Umelý ratanový nábytok
Správnym ošetrovaním a zimným uskladnením sa výrazne predlžuje životnosť záhradného ratanového nábytku.

Čerešničkou na torte spomedzi umelého ratanového nábytku sú dizajnovo tvarované, oblé pohovky s baldachýnom, ktoré vášmu relaxu dajú nádych maximálneho luxusu a komfortu a vašej terase či záhrade ten pravý šmrnc. Tieto luxusné pohovky svojim tvarom a veľkosťou pripomínajú veľkú okrúhlu posteľ a tak bude skutočným pôžitkom dopriať si na takomto krásnom mieste príjemnú poobedňajšiu či večernú letnú siestu v kruhu najbližších. Vyberte si umelý ratanový nábytok, ktorý je nielen atraktívny svojím vzhľadom, ale vydrží vám slúžiť celé roky.