Trezory do bytu plné rodinného striebra

Možno ste práve v situácii, kedy uvažujete o zaobstaraní si  menšieho trezoru do vášho bytu. Hromadia sa vám rôzne cennosti, dôležité dokumenty, vzácne rodinné fotografie.  Ak ho kupujete prvýkrát, možno vás na začiatok bude zaujímať hlavne jeho veľkosť.  Najmenšie trezory do bytu z typovej rady nábytkových trezorov sú ideálne na úschovu dokumentov formátu A5, krátkych zbraní, peňažnej hotovosti, cenností a pod. Vnútorné vybavenie tvorí vyberateľná polička, ktorá môže byť na požiadanie u dodávateľa nahradená  uzamykateľnou schránkou. Trezor je možné otvoriť elektronickým zámkom zadaním kódu alebo „núdzovým“ mechanickým kľúčom. Do ďalšieho trezora  tejto rady  je možné  ukladať zakladače A4 na šírku a po vybratí vnútornej poličky tiež na výšku.  Stredne veľký trezor do bytu je ideálny pre položky, ako sú pasy, právne dokumenty, investície či cenné papiere. Väčšie modely sú tiež vhodné na ukladanie šperkov, umeleckých diel, cenných dát na pevných diskoch a dôležitých dôverných dokumentov.

Aj menšie trezory do bytu môžu spraviť „veľkú prácu“

 Trezor do bytu len s certifikátom 

   Nábytkové trezory  sa vyznačujú  jednoduchou manipuláciou, odbornou certifikáciou, osadením rôznych typov bezpečnostných zámkov a vyberateľnou vnútornou skrinkou. V trezoroch sú použité rôzne bezpečnostné triedy zámkov. Mechanické, mechanické kombinačné, elektronické a rôzne ich kombinácie. Zámky sú chránené proti mechanickému vŕtaniu.  Trezory vhodné do bytu sú často vybavené vyberateľnou policou  aj s vnútornou uzamykateľnou schránkou, ktorá sa dá jednoducho vybrať. Nábytkové trezory do bytu sú dvojplášťové.  Medzi plášťami je výplň zvyšujúca odolnosť trezora. Dvere sú uzatvárané trojstranným zaisťovacím mechanizmom. Nábytkové trezory majú pripravené kotviace otvory do podlahy alebo zadnej steny vášho bytu. Takže sa dajú umiestniť v byte kdekoľvek podľa vašich predstáv. 

Trezory do bytu spoľahlivo ochránia vaše cennosti

Urobte si vlastný prieskum

   Výber trezoru do bytu nie je jednoduchá záležitosť. Dôležité je zvoliť si ten správny model. Musíte sa uistiť, že trezor je dostatočne veľký na uloženie vašich cenností. Nájdenie vhodného trezoru do bytu môže byť náročné, ale s malým prieskumom môžete nájsť práve ten najvhodnejší pre vaše potreby. Mnohé internetové online fóra vám môžu poskytnúť cenné informácie o trezoroch. Môžete tam  dostať  nestranné aj odborné odpovede na svoje otázky a prečítať si recenzie.