Topánky na jar prichádzajú vo veselých farbách

Jar je konečne tu a deti sú pripravené hrať sa a šantiť. Je čas zbaliť zimné topánky, zhodiť pár vrstiev a užívať si prvé slnečné lúče. A tiež čas kúpiť svojim deťom nové topánky na jar. Je totiž viac ako isté, že nožičky vašich detí od minulej sezóny narástli a tie minuloročné im už nebudú sedieť. Ak existuje jedna vec ktorú zaručuje jar, je to počasie, ktoré jednoducho nedokážete predvídať. Zobúdzame sa na mrholenie a nízke teploty a popoludní zas obliekame šortky a a obúvame sandále. Keď rodičia pripravujú svoje deti na neustále sa meniace počasie, musia vybrať obuv, vďaka ktorej môžu byť ich ratolesti pripravené na akékoľvek podmienky, ktoré nám jar prináša.

topánky na jar
Turing sú ideálne topánky na jar

Topánky na jar sú pripravené na všetko

Topánky na jar ponúkajú nespočetné množstvo možností a variánt, ktoré si už dnes môžete objednať online a z pohodlia domova. Od prezúviek na suchý zips, luxusných topánok pre batoľatá až po ťažké tenisky, topánky do vody a sandále pre deti, ktoré si zamilujú aj tínedžeri. Topánky sú vyrábané tak, že sú väčšinou pripravené na každú jarnú teplotu. A ak nespoľahlivé jarné počasie naberie na obrátkach, v ponuke sú aj zakryté dažďové topánky či jarné gumáky.

topánky na jar
Štýlové topánky na jar Alan

Podrážka je dôležitá

Jarné topánky prichádzajú so zábavnými farebnými kombináciami, pohodlnými látkami a materiálmi umývateľnými v práčke. Ak sú vyrobené v bezchybnej kvalite, vydržia vám aj niekoľko sezón, čo ocenia najmä rodičia, ktorí majú viac ako jedno dieťa. Či už máte namierené do parku, na pláž alebo na ihrisko, cez jar máte na výber spravidla z tenisiek, sandál a topánok vhodných pre vodu. Pri výbere dbajte na výber vhodnej podrážky. Správna podrážka by mala byť tvarovaná tak, aby sa prsty na nohách mohli pohodlne roztiahnuť, a zabrániť tak plochým chodidlám a podporovať ich správnu polohu a rovnomerné držanie tela.