Tenisky Nike – môjho srdca šampión

Balerínky, čižmy, mokasíny, sandále, členková obuv, tenisky a mnoho ďalších druhov obuvi nám dnes skrášľujú naše šatníky a samozrejme aj nás. Topánok nie je nikdy dosť a je to skutočne tak. Hlavne tenisky by v žiadnom šatníku chýbať nemali, pretože sú to tie najpohodlnejšie topánky aké si môžete na nohy obuť a oceníte ich predovšetkým v dňoch, kedy ste na nohách dlhé a dlhé hodiny. Ja osobne som vyskúšala mnoho známych aj menej známych značiek, no najlepšie tenisky aké som kedy mala, boli jednoznačne tenisky Nike. Ten komfort, ktorý majú pri nosení vaše nohy sa nedá ani opísať, no čo je najdôležitejšie, tenisky Nike vám aj dlho vydržia.

Nike modely tenisiek sú skoro pre všetky športy

Tenisky Nike – cesta k mojim teniskám

Kým som si našla svoju značku a dokonalé tenisky, musela som si samozrejme prejsť rovnakými úskaliami ako každý iný človek, ktorý hľadá kvalitné a komfortné tenisky. Rukami (ale hlavne nohami) mi prešlo nespočetné množstvo tenisiek, zopár som ich dokonca aj kúpila, pretože za tú malú chvíľu, čo som sa v nich v obchode poprechádzala, sa mi zdali byť v poriadku, no sklamanie prišlo po pár dňoch, kedy sa moje nohy cítili všelijak len nie spokojne a pohodlne. Minula som na tenisky nemalú sumu, niekedy som dokonca testovala aj naozaj nekvalitné a lacné tenisky až kým som sa konečne dostala k takým, ktoré mi na nohu dokonale sadli – až tenisky Nike zastavili tento môj nezmyselný teniskový maratón.

Toto sú môjho srdca šampiónky

Tenisky Nike

Keď už ale raz svoju dokonalú značku nájdete, budete chcieť vyskúšať všetky modely ich tenisiek, aby ste našli tie najlepšie. Ja som ich možno nemala až toľko, ale asi som mala hneď na začiatku šťastie a našla som tie najlepšie, preto som nepotrebovala hľadať ďalej. Za mňa teda musím povedať, že tenisky Nike Air Jordan, ale aj Nike Air Max sú u mňa absolútnym víťazom. Tieto tenisky sú ako keby za odmenu po všetkom tom hľadaní – sú pohodlné, kvalitné, pevné aj odolné. Cena iba odzrkadľuje ich kvalitu, pretože je to investícia, ktorá sa jednoznačne oplatí. Tenisky Nike sú mojim favoritom.