Svadobné líčenie zverte do rúk profesionála!

svadobné líčenie
Na svadobné líčenie treba začať myslieť už aspoň mesiac pred svadbou…

Svadobný deň je výnimočná chvíľa v živote každej ženy. Je to deň s veľkým „D“ a kto iný ako nevesta by mala byť tou najkrajšou „ozdobou“ celej svadby? Keďže v tento slávnostný deň chce každá nevesta vyzerať fantasticky od hlavy až po päty, je potrebné všetko dôkladne naplánovať a mať aspoň určitú predstavu o tom, aké by mali byť vaše šaty, doplnky, účes aj svadobné líčenie.

Svadobné líčenie nie je záležitosťou jedného dňa

Nezabúdajte, že krásne svadobné líčenie nie je záležitosťou jedného jediného dňa, ale prípravu je potrebné zahájiť už pár týždňov pred touto veľkou udalosťou. Zveriť sa do rúk kozmetičky je teda potrebné minimálne mesiac pred termínom svadby (ak tak samozrejme nerobíte pravidelne), pretože pleť je potrebné dôkladne vyčistiť a ošetriť v dostatočnom časovom predstihu, aby sa pokožka stihla zregenerovať.

Aké by malo byť svadobné líčenie?

Samotné svadobné líčenie je najlepšie zveriť do rúk profesionála – vizážistu, pretože by malo byť urobené naozaj precízne, aby vyzeralo výborne pri všetkých druhoch osvetlenia. To znamená, že musí vyzerať pekne a prirodzene na dennom svetle a rovnako aj pri umelom osvetlení, ale aj na fotografiách či na kamere. Zároveň musí byť svadobné líčenie mimoriadne trvácne a primerané, pretože nevesta má pôsobiť jemne, nežne a prirodzene, a nie príliš zmaľovane či neupravene.

svadobné líčenie
Jemné svadobné líčenie vás počas vášho veľkého dňa urobí jedinečnou a nádhernou

Skúška líčenia sa určite oplatí!

Ak si nie ste istá, aké líčenie je pre vás to pravé, je lepšie dohodnúť si aj skúšobné svadobné líčenie jeden až dva týždne pred svadbou. Predídete tým zbytočnému stresu vo svadobný deň a zároveň získate lepšiu predstavu o tom, čo vám pristane a v čom sa cítite byť sama sebou. Niekedy  totiž vaše vysnené predstavy o  detailoch svadobného líčenia nemusia vôbec naplniť vaše očakávania. Napríklad výrazné dymové oči, ktoré sa vám páčia na modelke v časopise, nemusia byť  ideálnym riešením práve pre vás, pretože každému pristane niečo celkom iné. Pri svadobnom líčení je potrebné brať do úvahy aj to, aké budú svadobné šaty či účes.