Streetwearové oblečenie značky Amstaff

Poznáte značku Amstaff? Ak ste fanúšikom štýlového a kvalitného streetstylového oblečenia a k tomu vyznávači kvality, určite ste túto značku nepriehliadli . A možno už doma aj pár vybraných kúskov z nejakej tej ich kolekcie doma vlastníte. Ak ste o tejto značke ešte nepočuli, mali by ste spozornieť, pretože o nej budete ešte určite v blízkej budúcnosti počuť. Jedná sa totiž o silného hráča na nemeckom módnom trhu a popularita tejto značky neustále rastie odvtedy, čo svoje výrobky začali predávať aj v zahraničí. Dnes sa už predáva po celom svete.

amstaff-značka
Značka Amstaff sa dnes už predáva po celom svete

Niečo málo z histórie Amstaff

Amstaff je nemecká streetstylová značka, ktorá vznikla v roku 2000 spolu s hudobným vydavateľstvom pod tým istým názvom. Logom značky sa stala silueta amerického psa Stafforda, ktorý sa vyznačuje takými kvalitami ako vernosť, vytrvalosť a statočnosť. A presne tieto pocity chce vo vás táto značka vyvolať. A povedzme si úprimne, že sa jej to aj darí. Ak už vlastníte nejaký ten kúsok z ich kolekcie viete určite, čo máme na mysli. Štýlový a moderný design, ktorý v sebe silno odráža vplyv ulice a mesta Berlín v spojení s najvyššou kvalitou výrobkov.

amstaff-pes-stafford
Americký pes Stafford je logom značky Amstaff

Odkiaľ prichádza inšpirácia na výrobu?

Základnou inšpiráciou pre výrobu oblečenia tejto značky sú nemecké ulice v kombinácii so športovým štýlom a s hlavnou podmienkou –zostať verný ulici. Odráža sa to v samotnom dizajne, kde prevládajú výrazné potlače a motívy značky Amstaff, ktoré zdôrazňujú práve osobitosť tohto oblečenia. Dopyt po tomto oblečení vzrástol tak veľmi, že vznikla samostatná spoločnosť Amstaff Wear GmbH, ktorá sa venuje výlučne len projektovaniu, výrobe a predaju tohto streetstylového oblečenia. Hudba k tomu už len pridala tú správnu prídavnú hodnotu.

Značka Amstaff
ANEYONE udržal značke Amstaff vysoké tempo a vysoký štandard kvality

ANEYONE pre Amstaff

V súčasnosti sa už táto značka ako sme spomenuli v úvode tohto článku predáva po celom svete a neustále sa posúva a rastie dopredu. Svojou štipkou k tomu určite prispel aj ANEYONE. Dizajnér a autor veľkého počtu celosvetovo známych graffiti z Berlína, ktorý sa pridal k dizajnérskemu tímu, aby udržal značke tempo a vysoký štandard kvality, pre ktorý sa preslávila. Dnes už je známe, že sa mu to aj podarilo, o čom svedčí ich neustále napredovanie a zlepšovanie sa v kvalite.