Sťahovacie prádlo pre dokonalé ženské krivky

Aj vy sa už tešíte po extrémne dlhej a mrazivej zime na prichádzajúce slnečné lúče? Alebo patríte do tej skupinky žien, ktorá sa prichádzajúcej jari obáva, lebo ste si ani tento rok nesplnili vaše novoročné želanie, ktoré ako každý rok znelo – pravidelná posilňovňa a zdravšia strava? Nezúfajte, pretože  predsa ešte existuje jedna záchrana, ktorá vám dokáže ubrať jedno až dve kilá a to v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak sa aj vám práve teraz v mysli vynorilo sťahovacie prádlo, ktoré ste doteraz nemali odvahu na sebe vyskúšať, myslíte na správnu vec.  A nie, nemusíte sa ho vôbec obávať, pretože v súčasnosti ho už má doma takmer každá žena.

Sťahovacie prádlo body
Sťahovacie prádlo vám dokáže opticky ubrať jedno až dve kilá

Sťahovacie prádlo nakupujte online

Rozhodli ste sa, že sťahovaciemu prádlu dáte šancu, ale hanbíte sa ho nakupovať v klasických kamenných obchodoch? Nakupujte online! Dnes už na internete nakúpite naozaj čokoľvek a sťahovacie prádlo nie je výnimkou. A výber je tu naozaj široký. Nakúpiť tu môžete zoštíhľujúce formujúce sťahovacie nohavičky, šortky, legíny, nohavice, tielka, body s push-up efektom ba dokonca aj zoštíhľujúce šaty. Záleží teda len od toho, akú partiu tela by ste chceli opticky vylepšiť. Ak sa neviete rozhodnúť čo by bolo pre vás najlepšie, klasický sťahovací pás určený na brušné partie patrí asi k najpredávanejším kúskom. Vyskúšať si teda môžete najprv ten a ak sa vám výsledný efekt zapáči, neskôr si môžete doobjednať aj ostatné kúsky. A verte či neverte, váš muž ani len nezistí že sa nejedná o klasické tielko, ale práve to zoštíhľúce. Tak na čo ešte váhate?

sťahovacie pradlo legíny
Pri kúpe sťahovacieho prádla by ste nemali podceniť správnu veľkosť

Ako si vybrať správnu veľkosť sťahovacieho prádla?

Správnu veľkosť sťahovacieho prádla by ste určite nemali podceniť.  Ak by ste si kúpili príliš veľkú veľkosť, štíhlejší efekt ním určite nedosiahnete a naopak. Ak si kúpite malé, nebudete sa vedieť poriadne ani nadýchnuť a to sme ešte nespomenuli faldíky, ktoré sa vám pri ňom vytvoria. Tak ako teda odhadnúť tú správnu veľkosť, ak sťahovacie prádlo nakupujeme online?  Úplne jednoducho. Stačí, ak viete svoju konfekčnú veľkosť a pri kúpe si zvolíte prádlo o dve čísla menšie.  To znamená, že ak je vaša konfekčná veľkosť L, vaša veľkosť bude pri sťahovacom spodnom prádle S.