Skvelé dámske lodičky pre každú ženu

Ak nejaká žena povie, že nerada nosí lodičky, je to po prvé buď preto, že v nich vôbec nevie chodiť alebo po druhé – je to blázon. Lodičky sú predsa tým najvďačnejším druhom obuvi aký môže existovať a keby ste vo svojom šatníku nemali okrem nich už žiadne iné topánky nevadí, hlavne že tam máte lodičky. Ten pocit keď si ich obujete na nohy je na nezaplatenie. Dokážu so ženským výzorom urobiť doslova zázraky, pretože nielenže vedia vyzdvihnúť aj ten najjednoduchší outfit, ale vám aj opticky predĺžia a zoštíhlia nohy, vďaka čomu bude vaša postava pôsobiť zvodnejšie. Opýtajte sa mužov, čo si myslia o ženách v lodičkách a budete prekvapené. Muži milujú pohľad na peknú ženu v lodičkách, pretože na nich pôsobí žensky, sebavedome a sexi a to majú oni radi.

lodičky
S týmito lodičkami budete neodolateľná.

Vyberáme lodičky

Keď si ich kupujete, ujasnite si, pri akej príležitosti ich budete nosiť. Ak v nich napríklad  plánujete stráviť celý deň v práci, mali by byť nielen pekné na pohľad, ale hlavne pohodlné a stabilné. Starostlivo si ich prezrite až ku špičkám, akú majú podrážku, z akého materiálu sú vyrobené a hlavne aký majú podpätok. Podpätok by mal s podrážkou zvierať pravý uhol, v opačnom prípade bude pre vás chôdza v nich utrpením. Lodičky si treba vyskúšať, poprechádzať sa v nich po predajni a až keď si budete stopercentne istá, potom ich zoberte. Najlepšou voľbou je, ak sú vyrobené z pravej kože, pretože žiadny iný materiál vám neposkytne toľko pohodlia a kvality ako koža. Kožené vám vydržia veľmi dlho a hoci stoja o niečo viac ako syntetické, určite stoja za to.

farebné lodičky
Štýlové farebné lodičky ktoré na vás budú vyzerať skvelo.

Lodičky – pozor na výšku podpätku!

Obuť si na nohy pekné lodičky však nestačí, treba v nich vedieť aj chodiť a práve túto maličkosť vedia mnohé ženy veľmi podceniť. Je to ako keby si ženy mysleli, že čím väčší opätok majú, tým viac sexi vyzerajú, no opak je pravdou. Ak sa pri výške podpätku preceníte, chôdza bude neprirodzená až komická a vy budete vášmu okoliu akurát tak na smiech. Ak si nie ste istá výškou podpätku, vyskúšajte najprv menší a keď si chôdzu v lodičkách osvojíte, môžete siahnuť po vyššom podpätku. A malá rada na záver – pri chôdzi v lodičkách sa nehrbte. Zhrbený chrbát nielenže pôsobí neesteticky, ale „napomáha“ aj k zlej stabilite, preto dbajte na správne držanie tela.