Sandále, bez ktorých nie je leto

Keď si ich obúvame, je jasné, že prišiel čas slnka a pohody pre naše nohy: sandále. Pre niekoho je to iba bežný typ obuvi, ktorý využívame, keď na to príde. Pre nás, dámy, je to však hotový poklad! Dámske sandále sú špeciálnou odrodou elegantnej, štýlovej a najmä dámskymi prvkami podfarbenej obuvi. Do sandálov sa obúvajú aj naše mužské polovičky, a treba uznať, že modely môžu byť veľmi kvalitné. Ale len u žien platí, že sa vám pri ich kúpe často až rozbúcha srdce!

Každý jeden pár, na ktorý natrafíte, má svoje lákadlá a dnes si skutočne vyberie každá žena, slečna a dievčinka. Niekto má rád nízke a pohodlné sandále, kde všetkému vládne komfort. Inokedy nás opantajú štýlové podpätky v rôznych výškach a rôznych typov. Ihličky sú síce sexy, ale neprekypujú zrovna pohodlím, po ktorom pri svojich letných potulkách túžime.

sandále
JOSEF SEIBEL DÁMSKE KOŽENÉ SANDÁLE – TMAVOMODRÉ

Na ráno i na večer

Krásne farebné sandále rozjasnia deň už ráno, keď ich vyberáte z botníka, hoci sa práve chystáte na dlhé hodiny do práce. Pohodlné modely budete zvelebovať aj pri nekončiacich nákupoch, keď cestou domov riešite, ako nakŕmiť rodinu. Oku lahodiace tóny sandálov oceníte aj pri večerných kúskoch, hoci bude zábava len niekde vonku, neformálna.

Pri výbere sandálov sa medze klásť ani nedajú. Nájdete si svoje obľúbené, ak hľadáte klinové, nevyjdete z módy ani ak si každý rok kúpite tie na platforme. Sandálky naše každodenné, ukážte svoju krásu a kvalitu!

sandále
TAMARIS DÁMSKE KOŽENÉ SANDÁLE – ČIERNE

Sandále jednoduché aj lodičkové

Dnes sa dizajnéri výdatne hrajú s tvarmi aj s materiálmi. Strihy môžu uprednostniť voľnú špičku aj pätu, alebo naopak, zahalia prsty aj zadnú časť chodidla. Už dávno neplatí, že tento druh obuvi je striktne remienkový a otvorený. Tie najženskejšie prototypy sú lodičkového výzoru a pôsobia priam kontrastne k modelom športového typu (nízka podrážka, jednoduchý systém zapínania, napr. suchý zips, jednoduchá farebnosť). Materiály, z ktorých sa ženské srdcovky vyrábajú, sú rôznorodé a podľa nich rozlišujeme trvácnosť, kvalitu a samozrejme aj ich cenu. Kvalitné textilné materiály a syntetika sú používané najbežnejšie. Mnohé značky však aj tento druh topánok povýšili použitím mäkkých a komfortných kožených materiálov, ktoré vďačne ponosíme aj viac ako jednu sezónu.  

sandáloch môžeme písať nekonečne dlho a určite sa k nim ešte vrátime. Sú totiž milované, sú trendy a bez nich by sme nezažili to najkrajšie, čo nám ponúka leto.