Regále nemusia byť vôbec obyčajné

Ak náhodou patríte k tým ľuďom, ktorí regálom príliš nevenujú pozornosť a vnímajú ich skôr ako riešenie úložného priestoru v garáži či v pivnici, verte, že regále sú už v súčasnosti úplne iné – nové, moderné a niekedy aj naozaj zaujímavé i netradičné. Regály dokážu interiér zaujímavo zmeniť, predeliť a veľmi pohodlne ich môžete umiestniť kamkoľvek. Sú veľmi efektné a dokážu maximálne využiť každý centimeter priestoru v interiéri a práve preto sú vhodné rovnako do spálne, detskej izby či obývačky.

Regále sú skvelou možnosťou ako bývať moderne, štýlovo a pritom nadmieru nezaťažiť finančný rodinný rozpočet.

Regále na rôzny spôsob

regale
Aj takto zaujímavo sa dajú vyskladať regále

V súčasnej dobe je na trhu celá rada rôznych regálov, ktoré prinášajú stále nové riešenia úložného priestoru, či už otvorené vo forme políc, alebo uzavreté v podobe skriniek a rôznych boxov (napr. plastových či látkových), prípadne kombinované. Dizajnové regále môžete nájsť často aj vo veľmi netradičných rozmeroch a tvaroch. Dokonca sú aj možnosti, kedy si môžete regály sami ľubovoľne vyskladať z niekoľkých častí do požadovaného tvaru presne podľa vašich predstáv.

Ak dávate prednosť klasike a typickému rustikálnemu štýlu, nie je problém nájsť aj veľmi kvalitné rustikálne regále z prírodných materiálov, napr. z borovice či mahagónu.

Skvelé riešenie pre najmenších

Skvelé využitie nájdu regále aj v detských izbách, kde je potrebné veľké množstvo úložného priestoru na odkladanie rôznych hračiek – od stavebníc, farbičiek až po bábiky či autíčka. Práve regále z úložnými boxmi sú veľmi praktické a ľahko prístupné aj pre menšie deti. Boxy si môžete zvoliť v ľubovoľnom počte, čím môžete kombinovať uzavretý úložný priestor s otvoreným policovým. Tieto typy regálov sa vyrábajú v rôznych pastelových, typicky detských farebných odtieňoch, napr. biele v kombinácii s ružovou, bledomodrou, zelenou či žltou. Výhodou laminátových regálov a úložných boxov je aj nenáročnosť na údržbu, pretože ich povrch je umývateľný, čo pri deťoch určite oceníte.