Nehľadajte originálne, ale kvalitné rádio do auta!

Má vaše sériové autorádio taký rýchly a výkonný procesor, že ho v najbližšie roky neplánujete vymeniť za nové? Tak potom prečo je na trhu čoraz širší sortiment multimediálnych autorádií? Nemusíte sa ani špecializovať na tento odborný problém, aby ste si uvedomili, že tu o možnostiach prídavných funkcií a najnovšej konektivity s inými zdrojmi nemožno ani hovoriť.

Menej „vybavené“ rádio do auta poslúži na počúvanie hudby a na prehrávanie vlastnej

len z obmedzeného okruhu externých zdrojov. Pre porovnanie o 30 % a viac zaostávajú sériové za multifunkčnými autorádiami, pričom technológia sa stáva každým dňom pokročilejšou.

rádio do auta
Android rádio do auta

To, čím vás bavilo rádio do auta včera, už dnes nemusí!

A navyše, rádio si nezaobstarávame len pre zábavu, ale aj pre aktuálne informácie, zjednodušené prijímanie a uskutočňovanie hovorov, pre lepšiu orientáciu a dizajn celého vozidla. Z doplnkového vybavenia azda nič neprevýši hodnotu tak ako rádio do auta. Tí náročnejší užívatelia neraz úsmevne podotknú, že ich vozidlo v cene a vo vybavení za autorádiom zaostáva. 

rádio do auta
Rádio do auta Jeep

Z auta obývačka? Alebo naopak?! 

Úplne inak vyznieva, keď poviete, že ste si k rádiu do auta pripojili externú digitálnu televíziu, hlavové opierky alebo zosilovač. Pozor, po výmene sériového za multifunkčné autorádio signál môže aj naďalej slabnúť. Vylepšíte ho namontovaním anténnej redukcie, resp. zariadením na zapojenie originálnej aktívnej antény. Je to pre vás španielska dedina?

Výmenu sériového auta zverte do rúk odborníkom a vy si ďalej užívajte výhody nových autorádií:

  • Pripojenie cez bluetooth alebo wifi
  • Informácie v reálnom čase z palubného počítača pomocou adaptéra OBD
  • Podpora ovládania na volante
  • Zobrazenie parkovacích senzorov
  • MirrorLink (zrkadlové prepojenie)
  • Priamo na autorádiu si prezeráte info z mobilu bez toho, aby ste ho mali v rukách
  • Sťahovanie aplikácií z Android Marketu

Všetky tieto funkcie sú možné, len ak ich váš automobil podporoval už od výroby a podľa kvality vybavenia daného rádia do auta.