Povedz mi aký typ kabelky nosíš, a ja ti poviem kto si.

kabelkyJedno z anglických prísloví hovorí: „Povedz mi čo čítaš, a ja ti poviem kto si.“ Ľudia ho však častokrát veľmi radi parafrázujú tak, ako sa im hodí, napr. „Povedz mi čo počúvaš / čo ješ / s kým sa priatelíš atď…“, no toto príslovie by sa dalo veľmi trefne parafrázovať aj pre dámske kabelky: „Povedz mi aký typ kabelky nosíš, a ja ti poviem kto si.“

Aký typ ženy ste?

Ide o to, že aj samotní psychológovia tvrdia, že typ osobnosti sa dá určiť podľa toho, ako sa obliekame, aké farby nosíme a to isté platí aj pre kabelky. Každá kabelka totižto vraj „priťahuje“ iný typ ženskej osobnosti a to, či je to pravda, už necháme na vás…

Kabelky na rameno pre aktívne a praktické dámy

Dámy, ktoré milujú aktívny spôsob života a ani chvíľu nevydržia sedieť na jednom mieste sa väčšinou rozhodnú pre kabelky na rameno. Tie pre nich nepredstavujú len trendovú záležitosť, ale sú hlavne ich praktickým pomocníkom, pretože do nich ukryjú všetko nevyhnutné a zároveň im ponechajú voľné ruky.

kabelkySpoločenské kabelky do bežného dňa?

Spoločenské kabelky, ak ich žena využíva nie len pri určitých udalostiach, ale aj v každodennom živote, sú zasa charakteristické pre tie, u ktorých je praktickosť kabelky až na druhom mieste. Na prvom stojí to, aby bola kabelka štýlová a aby ladila s celkovým outfitom. Čo to však prezrádza o ich majiteľke? Možno to, že má rada diskrétnosť a potrpí si na svojom vzhľade.

Vrecové kabelky – istota a bezpečie

Tzv. vrecové kabelky sú pravou rukou každej športovo-založenej ženy, ktorá potrebuje mať vo svojej kabelke priestor pre veľké množstvo vecí a tiež, čo sa týka typu jej osobnosti… Pravdepodobne jej vyhovuje aktívny, no zároveň „zabehaný“ spôsob života, pričom na prvé miesto stavia istotu a bezpečie – nie len vo svojom živote, ale aj pri výbere svojej kabelky.

kabelkyZnačkové kabelky na záver…

Nuž a na záver tu máme posledné – značkové kabelky. Na značkové kabelky si väčšinou potrpia ženy, ktoré v sebe skrývajú isté dominantné vlastnosti, radi sa stávajú centrom pozornosti a tiež si potrpia na svojom kariérnom raste.