Pohovky do kuchyne sú znova späť!

Rohové lavice, pohodlné pohovky aj kuchynské váľandy na leňošenie, tieto všetky padnú na úžitok či už pri nedeľnej káve s kamarátkou alebo len tak pri oddychu počas varenia. Jedno vieme určite, pohovky do kuchyne sú nie len našou oddychovou zónou, ak práve nie sme na dovolenke, ale aj akousi súkromnou knižnicou, malým kinom pre jedného, či alternatívnym pelechom pre našich chlpatých miláčikov.

pohovky do kuchyne
Pohovky do kuchyne vám takto skrášlia kuchyňu.

„Kuchynská“ škola, alebo keď sa z pohovky do kuchyne stane osobná školská lavica

Určite už každý z nás zažil ten pocit úzkosti, keď ho záverečný termín bakalárky tlačil až niekam do kúta a hoci sme sa snažili pracovať ako tie najpílnejšie včeličky, neprajná Feng Shui energia v našej izbe nám to bohužiaľ stále kazila. Hneď, ako nastala táto situácia sme hľadali inú miestnosť, do ktorej by sme sa mohli okamžite uchýliť a pokračovať v písaní svetovo tej najťažšej práce až do jej slávnostného ukončenia. No v obývačke pred telkou sedela predsa mama s otcom a jediné tiché a pokojné miesto bola už len kuchyňa. Sedieť nekonečné množstvo hodín na tvrdej stoličke nebola výhra, ale sústrediť sme teda dokázali omnoho lepšie ako na posteli v našej izbe, do ktorej by sme sa každú sekundu najradšej vyvalili. Spomínate si na tieto časy až príliš živo lebo kuchyňa je až doposiaľ vašou alternatívnou pracovňou? Potom pre vás máme skvelú ponuku! Vymeňte tú tvrdú stoličku, ktorá sa hrá na kreslo do kancelárie za pohodlné pohovky do kuchyne. Vaša práca bude efektívnejšia a váš chrbát menej ubolený.

pohovka v kuchyni
Pohovka v kuchyni sa stane vašim obľúbeným miestom.

Nezabúdajte na praktickosť!

Sedačka do kuchyne má napriek svoj multifunkčnosti stále plniť základnú úlohu, ktorou je praktickosť. Tá spočíva v prežití bojových podmienok. Prvou prekážkou a tiež nedeľnou tradíciou je už známy slepačí vývar. Všetci poznáme tú situáciu, keď vám úplnou náhodou vypadnú tie tri rezance z lyžice putujúcej z taniera do úst a vy sa to snažíte odstrániť tak rýchlo, aby si to vaša starká, ktorá vám už dávno servíruje hlavný chod, nevšimla. V tomto prípade nezabudnite zvoliť to pravé čalúnenie, ktoré je pre maskovanie tejto polievkovej katastrofy priam stvorené. Smelo do toho! Zadovážte si bytový doplnok, ktorý bude stále čistý a prípade rozkladacej funkcie vám cez noc dokonca postráži nečakaných hostí naviac.