Plavba po Dunaji-nezabudnuteľná a energická jazda

Plavba po Dunaji znie ako romanticky tip na výlet, ale nemusí tomu vždy tak byť. Rieka vie byť i divoká a priniesť do vášho života množstvo adrenalínu, záleží len na tom, do čoho sadnete, v ktorej časti rieky sa plavíte a kam vaša loď smeruje. Zdolať najväčšiu európsku rieku môžete so svojimi deťmi, na romantickom člne s partnerkou, ale i s kopou svojich kolegov na rozbúrených vlnách.

Nezabudnuteľný zážitok.

Plavba pre slovenských i zahraničných turistov

Naša krajina je plná zážitkov a dokazuje nám to každým jedným výletom, ktorý môže naprieč Slovenskom absolvovať. Možno máte pocit, že už ste z tých najkrajších kútov videli skutočne všetko, ale poznáte náš štát vo všetkých skupenstvách? Po celej Európe sa stretnete s ustáleným názorom, že máme krásne ženy a prírodu – pri tom druhom pojme si človek hneď predstaví majestátne štíty tatranskej prírody, vôňu dreva, chránených rastlín, nádherné čičmanské vzory v strede ničoho…Nezabúdajte však, že cez Slovensko preteká aj impozantné vodstvo, ktorého súčasťou je aj najdlhšia rieka v Európskej únii. Plavba po Dunaji môže byť preto skvelým zážitkom pre našincov, ale i tipom na výlet v prípade, ak k vám príde návšteva zo zahraničia, a vy si neviete dať rady s tým, kam ich pozvať a čo z nášho hlavného mesta ukázať. 

Plavba po Dunaji s rodinou, ale aj s kolegami z práce

Plavba po Dunaji môže mať niekoľko zaujímavých verzií. Asi tou najtradičnejšou je rodinný vyhliadkový výlet hlavného mesta priamo z paluby lode. Ide o bezpečnú jazdu pre mnohých pasažierov súčasne. Dnes už však máte omnoho viac možností, ako len v pomalom, relaxačnom tempe sledovať panorámu Bratislavy. Ak milujete adrenalín, rýchlu jazdu a mokré tričko, skúste aj spanilú jazdu naprieč rozburácanou riekou v nafukovacom člne. Skvelým tipom na teambuilding môže byť práve výlet za dobrodružstvom. Razom budete prekvapení, aká energická môže byť plavba po Dunaji.