Pánska taška cez rameno nie je žiadny výstrelok módy

Na to, že kabelka patrí len do ruky ženy, už môžeme pokojne zabudnúť. Móda a doplnky prajú v poslednom období aj pánom, ktorí okrem elegancie vo svojom outfite hľadajú najmä praktickosť. Pánske tašky sú čoraz vyhľadávanejšie a to nielen v podobe batohu na zbalenie do fitka. Muži majú radi svoje pohodlie napr. s praktickou etue taškou na odloženie dokladov, peňazí a nevyhnutných drobností. Rovnako oceňujú aj voľné ruky a štýlový doplnok, akým je pánska taška cez rameno, tzv. crossbody. Práve tá zažíva svoj rozmach a nemali by sme na ňu pri výbere kúskov do svojho šatníka zabúdať.  

pánska taška cez rameno
Pánska taška cez rameno Bugatti

Pánska taška cez rameno aj cez hrudník 

Pánska taška cez rameno je v podstate aj taškou, ktorá vedie cez hrudník – odtiaľ „cross-body“- cez telo. Netreba si ju zamieňať s tou, ktorú dámy nosia „pod pazuchou“. Crossbody ponúka svojim nositeľom hneď niekoľko možností. Vybrať si môžu tie z kvalitných textilných materiálov ale aj z pravej kože. Obe Vám dodajú štýl a je možné kombinovať ich (okrem obleku a košele s kravatou) prakticky so všetkým. Crossbody taška je dosť veľká na to, aby skryla najpotrebnejšie drobnosti a dostatočne malá na to, aby nepôsobila v pánskom outfite rušivo. Zvyčajne má dve až tri zipsové priehradky, ktoré v pohode skryjú peňaženku, kľúče, mobil, žuvačky….Aj keď vo všeobecnosti panuje názor, že dámy sú organizovanejšie a vedia sa lepšie „zbaliť“, pravdou je, že aj páni majú radi veci „na poriadku“.  A to je práve to, čo pánska taška cez rameno ponúka. Doprajte si komfort poriadku medzi osobnými vecami na cestách, pri nákupoch, pri výletoch. Nehľadajte kľúče, okuliare či parkovacie karty po vreckách. Usporiadajte si ich na jedno miesto. Jednoduché a moderné tvary crossbody tašiek Vám umožnia zabudnúť na myšlienku, že „chlap a kabelka k sebe nepatria“. Doba sa mení, štýl zostáva!

pánska taška cez rameno
Pánska taška cez rameno od Mano

Zvučné mená

Pánske tašky cez rameno prinášajú aj výrobcovia zvučných mien, jedným z naj dodávateľom pánskych doplnkov je nemecká firma Bugatti. Radšej by ste stavili na trendy značiek Tommy Hilfiger, Guess alebo Calvin Klein? Nech sa páči, ponúk nájdete neúrekom! Športové crossbody prinášajú Adidas, Puma, Nike či Quicksilver. Prekvapte skvelým výberom, kvalitou, svojim módnym šarmom! Nezáleží pri tom, či je Váš look dnes ležérny alebo športový.