Niečo o módnej značke Gerry Weber

Módna značka Gerry Weber sa objavila v módnom priemysle v marci 1973. Založil ju v nemeckom Halle podnikateľ Gerhard Weber. Spočiatku firma vyrábala a predávala iba nohavice pre ženy. Spoločnosť sa postupne vypracovala a rozšírila aj na výrobu obuvi. V roku 1989 bola spoločnosť premenovaná na Gerry Weber International AG. Od roku 1994 bola módna línia rozšírená o kolekciu Samoon pre ženy s veľkosťou Plus. Výroba sa čoraz častejšie presúvala do zahraničia. Od roku 2000 spoločnosť tiež vyrába topánky, okuliare, parfumy, tašky, šperky atď.

Gerry Weber
Luxusná Gerry Weber dámska módna kabelka

Gerry Weber kolekcia Jeseň / Zima 2018

Módna kolekcia pre obdobie jeseň / zima 2018 zostáva verná naturelu značky. Je to mix prírodných a mestských prvkov, ktorý zaujme neobvyklým a módnym vzhľadom. Módnej kolekcii pre toto ročné obdobie dominujú tmavé farby, z ktorých prevláda čierna a červená. Vzory a štruktúry materiálov a módnych výrobkov kopírujú tak mestskú architektúru, ako aj príjemné tvary viditeľné v okolitej prírode. Materiály módnej značky Gerry Weber idú vzhľadom i funkčnosťou oproti chladnému zimnému počasiu. V tejto sezónnej ponuke na rok 2018 prevažujú poltopánky, členkové aj vysoké čižmy.

Gerry Weber online

Webová stránka Gerry Weber online vám ponúka užitočné informácie o tejto značke, ktoré ste doteraz možno nevedeli nájsť. Dozviete sa o predajniach, ich otváracej dobe, nájdete tu dokonca aj mapy s najbližšími predajňami. Rovnako sa tu dajú objaviť odkazy na overené Gerry Weber eshopy, ale aj aktuálny ponukový katalóg  či reklamný letáčik.

Gerry Webber1
Štýlové dámske kotníky

Gerry Weber eshop

Ak vám nakupovanie cez internet nerobí žiadne problémy, alebo sa vám len nechce behať po obchodoch, určite oceníte možnosť nakúpiť výrobky módnej značky v internetovom obchode. Mnoho ľudí hľadá Gerry Weber eshop iba kvôli tomu, aby si prezreli sortiment a zistili ceny jednotlivých produktov. Samotný nákup však urobia radšej až v kamennej predajni, aby si mohli tovar chytiť do ruky a vyskúšať si ho.