Nesmrteľné lodičky ktoré musíte mať

Jedna vec, ktorá by nemala chýbať v šatníku žiadnej správnej ženy, sú lodičky. Viete si predstaviť, že by ste nemali ani jeden pár týchto úžasných topánok? Ja teda nie! A či už patríte k ženám, ktoré ich nosia denne alebo k tým, ktoré ich vôbec nemusia, raz za čas sa proste naskytne príležitosť, kedy si ich musí obuť každá z nás. Lodičky sú totiž neoddeliteľnou súčasťou ženského šatníka. Sú elegantné, no zároveň sa dajú nosiť aj k bežnému oblečeniu a to tak do práce, ako aj do kina či na nákupy. Muži napríklad milujú pohľad na ženy v lodičkách, pretože im prídu neskutočne zvodné a sexi, preto z nich nevedia na ulici spustiť svoje oči.

lodičky
Štýlové biele lodičky ktoré by nemali chýbať žiadnej žene.

Lodičky – ktoré by vo vašom šatníku nemali chýbať?

Lodičiek nie je nikdy dosť a to nielen preto, že sa vyrábajú v nekonečných dizajnoch, ale aj kvôli neustále sa meniacej móde. Stále však platí, že si ich môžete kúpiť v neutrálnych farbách, ktoré potom môžete kombinovať s viacerými kúskami vo vašom šatníku. Patria medzi ne aj klasické čierne, ktoré tu s nami sú už nejaký ten rok. Ľahko ich zladíte či už s elegantnými, ale aj voľnočasovými outfitmi a ak siahnete po jednoduchom dizajne, budú štýlové aj za niekoľko rokov. Úplný must have sú však telové tzv. nude lodičky, pri ktorých skutočne platí, že si ich môžete obuť doslova k čomukoľvek. Telová farba vám navyše opticky predĺži nohy, čo ocenia hlavne dámy nižšieho vzrastu.

lodičky1
Tak s týmito lodičkami budete žiariť.

Ladíme lodičky

Lodičky sú obuv, ktorú využijete kdekoľvek a kedykoľvek a to tak v práci, ako aj vo svojom voľnom čase či už na rande alebo na dovolenke. Samotné z vás ale zvodnú bohyňu neurobia, musíte ich aj vedieť nosiť a hlavne zladiť s vašim outfitom. Pokiaľ si netrúfate na veľmi vysoké podpätky, voľte radšej stredne vysoké – vyhnete sa tak nevábne vyzerajúcej chôdzi a posmešným pohľadom okolia. Lodičky nemusíte ladiť iba s elegantným oblečením, omnoho lepšie vyzerajú kombinácie s džínsami a jednoduchým topom či košeľou, no nebráňte sa ani šatám a rifľovke alebo pekným šortkám – kombinácia šortky a lodičky vám nohy neuveriteľne predĺži a na mužov to pôsobí ako med na včely.