Nebbia tepláky – kvalitné slovenské športové oblečenie

Populárna módna značka športového oblečenia pochádza zo Slovenska. Nebbia patrí medzi obľúbené a kvalitné značky, ktoré vyrábajú oblečenie pre profesionálnych ale aj rekreačných športovcov. Nebbia už od roku 1997 poskytuje kvalitu, módu, trendy a funkčnosť, ktorá by mala byť samozrejmosťou pre športové oblečenie. Nebbia tepláky, tričká a tielka sú veľmi kvalitné vďaka rôznym kritériám. Za gro outfitu by som označila tepláky. Spodná časť tela by sa totiž vždy mala cítiť pohodlne, preto sa na ne dnes pozriem bližšie.

Nebbia tepláky
Nebbia tepláky obľubuje aj fitnesska Timea Trajteľová.

Nebbia tepláky pre ženy

Pre ženy pripravuje Nebbia pekné tepláky, ktoré sa hodia na všetky príležitosti. Nosiť ich môžete na beh, skupinové cviky ale aj tanec a iné druhy tréningov. Okrem toho, ak aj práve necvičíte alebo nešportujete, sú skvelým ležérnym oblečením na voľný čas. Štýlom mierne pripomínajú hip-hop, vďaka čomu sú módne a obľúbené. Majú štýlové pudlo s nápisom Nebbia. Nebbia tepláky kúpite v rôznych prevedeniach. Obľúbeným vzorom je camouflage, maskáče. Ten je dostupný či už v klasickej zelenej farbe alebo v čierno-bielej kombinácií. Okrem toho je v kurze klasická čierna farba. Viaceré modely majú trendy gumu, vďaka ktorej tepláky dobre držia na rôznych druhoch postáv.

Materiál teplákov je väčšinou bavlna. Preto sú vhodné aj pre alergikov a ľudí, ktorí majú náchylnosť ku kožným reakciám s oblečením. Okrem toho je niekedy prímesou lycra a elastan, ktorá zabezpečí elastickosť. Tepláky Nebbia sú teda vhodné aj na športy, pri ktorých potrebujete mať voľnosť a priestor na strečing a naťahovanie svalov.

Nebbia tepláky
Značka nepredáva len Nebbia tepláky, ale aj iné druhy oblečenia.

Do posilňovne aj na bojové športy- také sú Nebbia tepláky pre mužov

Tepláky Nebbia pre mužov sú veľmi vhodné či už do posilňovne ale aj na beh či iné športy. Keďže sú vďaka lycre elastické, môžete v nich cvičiť aj obranné alebo bojové športy, kde sa využívajú kopy a drepy. Či už teda robíte kick-box, krav maga alebo capoeira, tepláky Nebbia sú dobrou voľbou.

Praktická guma aj vrecká

Mnohé modely majú buď spomínanú praktickú gumu, ktorá stiahne pás a prispôsobí sa postave. Okrem toho môžete na Nebbia teplákoch vidieť aj šnúrky. Tepláky tejto značky majú aj vrecká. Tak budete môcť kľúčik od šatne, mobil či permanentku do fitka nosiť vždy pri sebe.