Nadkolienky z vás urobia módnu ikonu!

Milovníčky módy by mali zaloviť v pamäti a spomenúť si na detské časy, kedy v ich šatníku nesmeli chýbať nadkolienky. Možno vás to prekvapí, na stali sa absolútnym bestsellerom, ktorému podľahli dokonca aj svetové celebrity a to oprávnene. O ich praktickosti by sa dalo polemizovať, no ich estetická stránka sa nedá poprieť, pretože dokážu premeniť aj jednoduchý outfit na niečo famózne a originálne a pritom vám ubrať na vzhľade aj niekoľko rokov. Na to, aby ste siahli po nadkolienkách, potrebujete určitú dávku odvahy, jedným si však môžete byť istá – s nadkolienkami budete na ulici neprehliadnuteľná a veľmi ľahko sa z vás stane uznávaná trendsetterka.

Nadkolienky
Nadkolienky z vás spravia ikonu

Nadkolienky sú pre chladné počasie ako stvorené!

Určite vás neprekvapí, keď poviem, že nadkolienky sú charakteristické najmä pre jesenné a zimné obdobie, kedy vyniknú v plnej kráse. Kombinácia nadkoleniek s vysokými čižmami nad kolená je skutočne nadčasová, no hodí sa skôr pre dámy v mladšom veku. Najčastejšie môžete natrafiť na kombináciu s nejakými peknými šortkami, rovnako sa však nosia aj s krátkou sukňou alebo trendy šatami, ktoré ešte viac podčiarknú vašu ženskosť. K nadkolienkám si môžete obuť takmer čokoľvek. Členkové ale aj vysoké čižmy, mokasíny, topánky na vysokom podpätku či obyčajné plátené tenisky pasujú k nadkolienkam dokonale, stačí k nim doladiť ostatné oblečenie a doplnky a výsledok vás príjemne prekvapí.

Nadkolienky
Nadkolienky dokážete úžasne skombinovať

Nadkolienky pre štíhle nohy

Nadkolienky nechajú vyniknúť najmä vaše stehná a nohy, preto ak patríte k ženám, ktoré majú s týmito partiami problém, radšej sa ich noseniu vyhnite. Bohužiaľ, pravda je naozaj taká, že sa hodia iba na pekné štíhle nohy alebo pre dámy, ktoré majú k štíhlosti veľmi blízko. V opačnom prípade vám môžu skôr uškodiť než pomôcť a to predsa určite nechcete. Opticky si však môžete na stehnách ubrať aj niekoľko centimetrov, ak si pod nadkolienky oblečiete čierne pančušky (ideálne nejaké zoštíhľujúce) alebo tmavé džínsy, ktoré vám nohy pekne vyformujú. Inšpiráciu čerpajte napríklad na internete, no nezabúdajte do svojho outfitu pridať aj svoj jedinečný štýl a nápaditosť.