Mitsubishi klimatizácie nielen do automobilov

Japonský výrobca Mitsubishi je svetoznámou značkou, ktorá sa postupne presadila v automobilovom priemysle, leteckej a námornej doprave či v obrannom priemysle. V súčasnosti aj vo vývoji a produkcii špecializovaných klimatizačných zariadení. Svoju inovatívnu cestu začínala pod značnou „Tsukomo“. Spoločnosť sa však rýchlo rozhodla zmeniť svoj názov. Voľba padla na „Mitsubishi“, čo v japončine znamená „tri diamanty“. Pod touto značkou sa nevyrábajú len autá, ale aj lode a iné technologické zariadenia. Čoraz častejšie sa v domácnostiach po celom svete vyskytujú a používajú aj klimatizácie Mitsubishi.

klima
Čoraz častejšie sa v domácnostiach používajú klimatizácie Mitsubishi.

Mitsubishi klimatizácie ako výsledok najnovších technológií

     Krajina vychádzajúceho slnka je vynikajúcim špecialistom v oblasti najnovších technológií. Pestrosť výrobkov, pôsobivý priemyselný dizajn a dobre rozvinutý priemysel je toho najlepším dôkazom.

klima v byte
Vzhľad klimatizácii Mitsubishi je odvážny a inovatívny. Nezvyčajné farby a minimalistický tvar skvelo dotvárajú rôzne typy interiérov.

     Mitsubishi Electric a Mitsubishi Heavy Industry sú jednými z najvplyvnejších aktérov po celom svete. Mitsubishi Heavy Industries je v popredí inovatívnych technológií aj na objednávku. Medzi lietadlami, kozmickými loďami a kombinovanými teplárňami majú vo svojom portfóliu aj klimatizačné systémy. Ich silnou stránkou je určite odolnosť. Mitsubishi podrobuje svoje klimatizácie dlhým a vyčerpávajúcim testom.

Mitsubishi Electric

     Táto spoločnosť sa zameriava výlučne na klimatizačné systémy pre domáce aj priemyselné využitie. Inžinieri Mitsubishi Electric vynakladajú maximálne úsilie, aby ich systémy boli robustné a veľmi odolné. V dôsledku toho vznikajú klimatizácie, ktoré sú schopné pracovať v akýchkoľvek, dokonca aj tých najtvrdších podmienkach po celom svete. Bezporuchová prevádzka a nízka spotreba energie sú parametre, ktoré zákazníci oceňujú v rôznych kútoch sveta. Dôležitý je aj samotný vzhľad týchto zariadení. Je odvážny a inovatívny. Nezvyčajné farby a minimalistický tvar vhodne dotvárajú rôzne typy interiérov.

Klimatizácia Mitsubishi – prečo sa oplatí?

      Klimatizácia je investíciou na mnoho rokov dopredu. Každý rozumný človek minie peniaze na takú klimatizačnú jednotku, ktorá je pevná, spoľahlivá a odolná. Spoločnosť Mitsubishi ponúka rôznorodé modely a riešenia, ktoré sa dajú prispôsobiť akémukoľvek interiéru a štýlu. Je to moderná technológia typu „I see senzor“ s presným nastavením a ovládaním. Klimatizácia Mitsubishi vám určite spríjemní pobyt v interiéri vášho obydlia či prácu v kancelárii.