Mikina je späť a s ňou nekonečné pohodlie

Asi každý z nás máva niekedy dni, kedy sa mu jednoducho žiada natiahnuť si na seba namiesto elegantných šiat niečo omnoho pohodlnejšie. Jednoducho aspoň na chvíľu zabudnúť na nekomfortné lodičky a blúzky a vymeniť ich za obyčajné tepláky či mikinu. Nič pohodlnejšie než spomínané kúsky oblečenia totiž neexistuje. Dobrou správou je, že už nie sú určené striktne iba na domáce využitie, ale smelo ich môžete nosiť hoci aj do mesta či dokonca do práce. Najmä mikina má v poslednom čase zelenú na každom fronte. Navyše sa dá kombinovať aj s oblečením, ktoré by ste si k nej za normálnych okolností nikdy neobliekli. Vďaka tomu vznikajú nápadité a jedinečné outfity plné fantázie.

mikina
Mikina sa dá zakúpiť vo rôznych farbách i podobách.

Ako vyzerá štýlová mikina?

Ak si pozornejšie všimnete obchody s oblečením, prídete na to, že mikinové šialenstvo prepuklo v plnej sile. Nikdy predtým nebolo možné vidieť v obchodoch toľko mikín ako dnes. To nielen v športových predajniach, ale aj v tých najvychytenejších módnych butikoch. Mikina je proste IN! Samozrejme treba vedieť akú mikinu si na seba obliecť môžete a akú určite nie. Vedzte, že prevedenie mikiny s kapucňou nie je až tak populárne ako to bez kapucne. V podstate by sa dalo povedať, že čím jednoduchší dizajn bude mikina mať, tým lepšie. Neznamená to, že by ste sa mali vyhýbať nápisom či vzorom na mikine, no netreba to s nimi preháňať – nezabúdajte, že v jednoduchosti je krása.

mikina
Mikina je symbolom ležérnej módy.

Všestranná mikina alebo ako vyzerať každý deň inak!

Mikina je nesmierne vďačný kus oblečenia a to bez ohľadu na to, či ste milovníkom elegantnej alebo ležérnej módy. Hodí sa nielen k nohaviciam a džínsom, ale aj k šortkám, sukni či dokonca k šatám. Mikina nepozná žiadnu vekovú hranicu a môžu ju nosiť tak ženy ako aj muži a deti. Je nesmierne pohodlná a zároveň veľmi trendy. Môžete ňou vytvárať úchvatné outfity vhodné nielen na prechádzky v prírode, ale aj na dôležité rande, pracovné stretnutie či iné vzácne príležitosti. A pokiaľ ide o obuv, mikiny znesú všetko a to od pohodlných tenisiek cez mokasíny, sandále a čižmy až po topánky na vysokom podpätku. A pokiaľ vám dôjdu nápady na nové outfity, inšpirujte sa na internete – tam ich nájdete neúrekom!