Maximálne komfortné založenie investičnej spoločnosti

Podnikanie a najmä úspešné podnikanie si žiada dobrý nápad, odvahu riskovať, správnych ľudí na správnych miestach a samozrejme aj istý počiatočný kapitál, no i tak je to zväčša ešte dlhá cesta, kým sa od dobrého nápadu prepracujete k závratným financiám, ktoré vás skutočne výborne zabezpečia a umožnia vám žiť slobodnejšie a voľnejšie. V posledných rokoch sa najmä u podnikateľov s istými skúsenosťami a imaním veľmi rozbehol trend zakladania investičných spoločností a rôznych offshore či ready made firiem. Investičné spoločnosti sa zaoberajú investovaním finančných prostriedkov do rôznych komodít, napr. do cenných papierov, realít, developerských projektov, výstavby, ale aj investovaním do vzácnych kovov či diamantov s cieľom zhodnocovať svoje investičné zámery. Založenie investičnej spoločnosti vrátane kompletného servisu dnes už nie je nijak mimoriadne náročné, pretože niektoré renomované spoločnosti ponúkajú ich založenie aj spôsobom na kľúč, čím vám ušetria množstvo času a starostí.

založenie investičnej spoločnosti
Založenie investičnej spoločnosti – čo je k tomu potrebné?

Založenie investičnej spoločnosti presne podľa vašich požiadaviek a potrieb

Ideálnym riešením pre zaneprázdnených podnikateľov sú firmy, ktoré vám sprostredkujú založenie investičnej spoločnosti presne podľa vašich požiadaviek a potrieb, bez toho, že by ste sa museli priamo angažovať či hľadať množstvo profesionálnych pracovníkov na obsadenie rôznych pozícií  a investovať tak do rozbehnutia takejto spoločnosti veľa svojho času. Takto absolútne legálne získate založenie investičnej spoločnosti ako aj ďalšie benefity (napr. obstaranie sídla spoločnosti) maximálne komfortným spôsobom.

Založenie investičnej spoločnosti je len prvým krokom

Založenie investičnej spoločnosti doma aj v zahraničí je len prvým krokom, pretože aj neskôr na vás čaká množstvo ďalších povinností spojených s úspešným chodom firmy či spoločnosti, ako napr. otvorenie bankových účtov v zahraničí, vedenie účtovníctva s dohliadaním na plnenie všetkých povinností vyplývajúcich zo zákonov v danej krajine ako aj právny či daňový servis. Tu máte tiež na výber, či si na každú z pozícii najmete človeka sami a osobitne alebo aj tieto služby zveríte do rúk jednej spoľahlivej firmy, ktorá bude zodpovedne spravovať celý administratívny servis investičnej spoločnosti.