Malorka last minute – dovolenkový relax za rozumné ceny

Na letnú dovolenku sa tešíme každý rok. Na to, aby sme si mohli dopriať presne to miesto, po ktorom túžime, musíme našetriť potrebný obnos financií, z ktorého dovolenkový pobyt dokážeme uhradiť. Objem peňazí vždy závisí od toho, po akom mieste naše srdce túži. Na Chorvátsko potrebujeme šetriť kratšie ako napríklad na pobyt na Malorke. Občas sa však rozdiely dokážu zmazať. Ako? Jednoducho. Existuje totižto spôsob ako si aj lukratívnejšiu destináciu užiť za menej peňazí, a to je last minute. V prípade ak chcete navštíviť spomenutý ostrov, je pre vás Malorka last minute najlepšou možnosťou ako si dožičiť skvelú dovolenku za rozumné náklady.

malorka last minute
Malorka last minute – spoznajte krásy mora.

Malorka last minute musíte zažiť

Last minute je ponuka, ktorej sa dá len ťažko odolať. Jej princíp je jednoduchý. Pokiaľ sa hotelu nepodarí naplniť kapacity v danom termíne, ide s cenou nadol. A to je šanca, ktorú musíte využiť. Kedysi last minute skutočne znamenalo na poslednú chvíľu. Zvyklo sa letieť aj tri dni po kúpe dovolenky a museli ste pod stresom vybavovať dovolenku v práci na poslednú chvíľu. Niečo také už nehrozí a ponuky so zníženými cenami môžete nájsť na internete aj mesiac dopredu. Platí pravidlo, že čím vyššia bola pôvodná cena pobytu, tým vyššia je zľava. Jednou z možností ako si užiť dovolenku, a zbytočne neutrácať, je Malorka last minute.

malorka last minute
Malorka last minute a jedna z najlepších pláží.

Krásny španielsky ostrov

Malorka je najväčším ostrovom spomedzi štyroch Baleárskych ostrovov. Nájsť na mape ho môžete v oblasti stredozemného mora. Od Španielska sa nachádza smerom na východ. Pre svoje krásne piesočné pláže a priezračne čisté more, či magickú flóru vo svojom vnútrozemí, sa radí medzi najobľúbenejšie turistické destinácie v Európe. Na svoje si tu príde každý typ dovolenkára. Môžete sa zabaviť na diskotékach a v baroch, alebo si vychutnať novú knihu pri mori. Obľubujete turistiku? Na Malorke nájdete aj veľké hory a bezpečné jaskyne. Pre milovníkov architektúry a vyznávačov nočného života je návšteva hlavného mesta Palma povinnou návštevou. Ešte váhate?