Luxusné sandále – máte ich vo svojom šatníku?

My ženy sme známe milovníčky kvalitných topánok a pekných kabeliek. Je pravdou, že naše mužské polovičky zväčša nemajú pochopenie pre túto našu vášeň, no kto potrebuje ich súhlas? Úplne stačí, ak nám prenechajú svoju kreditku. Najmä topánky sú našou veľkou slabosťou a aj preto ich vo svojom šatníku máme viac než dosť. Tým najdôležitejším kúskom sú bezpochyby lodičky, tých musíme mať hneď niekoľko kusov, no nezaostávajú ani vysoké či členkové čižmy, pohodlné mokasíny, balerínky, dievčenské tenisky (predovšetkým plátenky) a tým najväčším šperkom v našom „topánkove“ sú luxusné sandále, ktoré by v každom šatníku mali mať svoje špeciálne miestečko.

luxusné sandále
Aké sandále by ste si zvolili vy?

Ako vyzerajú luxusné sandále?

Možno si pod pojmom luxusné sandále predstavíte svoje letné sandále, ktoré ste si so sebou zobrali na dovolenku pri mori a možno tie v ktorých ste pretancovali celú noc na kamarátkinej svadbe. Nech už majú akúkoľvek podobu, dôležité je, že sú vyrobené z kvalitných materiálov a pôsobia drahým a luxusným dojmom. Luxusné sandále môžu byť elegantné a na vysokom podpätku alebo na sebe môžu mať stovky maličkých kamienkov, vďaka čomu budú sandále zároveň zastávať aj funkciu šperku. Takéto sandále sú ideálne na slávnostné príležitosti akými sú svadby, galavečery, plesy a podobne. Alebo môžu byť sandále na platforme alebo úplne bez nej, môžu byť vyrobené z kože či iných materiálov, výrazné aj nenápadné, farebné či neutrálne. Luxusné sandále majú proste mnoho podôb.

luxusné sandále
Luxusné sandále vynosíte k džínsom ak k letným šatám

Kožené luxusné sandále

Asi nikoho neprekvapím, keď poviem, že tie najkvalitnejšie topánky sa vyrábajú z pravej kože. Žiadny iný materiál totiž nemá toľko výhod ako koža. Koža je trvácna, pevná, vzdušná a dokonale sa prispôsobí vášmu chodidlu, preto sa drvivá väčšina luxusných topánok vyrába práve z kože. Ak zainvestujete a kúpite si luxusné sandále z pravej kože, svoju voľbu určite neoľutujete. Nielenže vám poskytnú dokonalé pohodlie pri chôdzi, ale vám aj dlho vydržia a budú pôsobiť luxusným dojmom. Navyše ak si raz vyskúšate chôdzu k kožených topánkach, žiadny iný materiál už pre vás nebude dosť dobrý, pretože vaše nohy budú jednoducho rozmaznané kvalitou.