Liu Jo – mladá a luxusná talianska značka

Značka Liu Jo je pomerne mladá, no veľmi rýchlo sa dostala do povedomia veľkých luxusných módnych značiek na trhu. Ide o taliansku spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1995 v meste Carpi v Taliansku. Založili ju bratia Mark Marchi a Vannis Marchi. Zo začiatku to bol malý textilný priemysel, no tak ako aj ostatné talianske svetoznáme značky, aj z tejto sa pomerne rýchlo stala hlavnou talianskou značkou tzv. prêt à porter módy (konfekčná móda).

Liu Jo
Liu Jo sa stala hlavnou talianskou značkou konfekčnej módy.

Liu Jo sa stále rozrastá

Spoločnosť má v dnešnej dobe 130 butikov v rodnom Taliansku a cca 110 ďalších predajní po celom svete, najmä teda v Európe a Ázii, kde je značka distribuovaná spoločnosťou Liu Jo Asia Pacific. Táto značka sa zo začiatku zaoberala predajom štýlového oblečenia, no už v priebehu prvých piatich rokoch rozšírila svoju produkciu o zbierku doplnkov, hlavne šperkov, hodiniek, spodnej bielizne a plážového oblečenia i domáceho oblečenia. Od roku 2008 už má vo svojej kolekcii dokonca aj radu vlastnej obuvi. Táto luxusná značka však tam nekončí. Po roku 2013 sa k doplnkom pridali aj okuliarové rámy a slnečné okuliare a detské oblečenie. V predajniach Liu Jo nájdete aj iné známe značky ako napr. obľúbené luxusné kabelky Coccinelle. Móda je dnešná, štýlová, jednoduchá a klasická so štipkou odvahy v podobe rôznych moderných detailov vždy podľa najnovších módnych trendov.

Liu Jo
Hodinky značky Liu Jo ponúkajú nadčasový elegantný štýl.

Luxusný životný štýl

Jedná sa o luxusnú značku pre každú modernú dospelú ženu, ktorá si potrpí na dokonalosť, ľahkosť a nadčasový elegantný štýl. Oblečenie je vyrobené z najkvalitnejších materiálov avšak určené je na každodenné nosenie, preto je aj ľahko udržiavateľné. Ich kreatívna filozofia hovorí o posilnení každej prirodzenej ženskej krásy. Oblečenie nesie akúsi nezameniteľnú identitu, rozpoznateľný štýl a vkus, sofistikovanosť a lásku k móde. Liu Jo je životný štýl a nie je prekvapením počuť o klientoch tejto značky ako o Liu Jo rodine.