Lístky na Manchester United proti Arsenalu Londýn

Boje v anglickej Premier league sa nekončia ani po tom, ako cez víkend Chelsea potvrdila zisk ligového titulu v zápase proti Crystal Palace. Bojuje sa ešte tak o záchranu v najvyššej anglickej súťaži, ako aj o miestenky do európskych pohárov. Najlukratívnejšie miesta sú samozrejme prvé tri, ktoré zaručujú priamy postup do skupinovej fázy Ligy Majstrov. Na tomto fronte momentálne bojujú tri anglické veľkokluby, mestskí rivali z Manchestru a Londýnsky Arsenal a kedže je jasné, že priečku číslo jedna obsadí Chelsea, tak miestenky už sú už len dve. Najmenej úspešní zo spomínanej trojice bude musieť o rok prejsť predkolami Ligy Majstrov, ak bude chcieť nazrieť aj do skupinovej fázy. Vzájomné meranie síl ešte čaká Londýnskych „Gunners“ na pôde Manchestru United.

Lístky na Manchester United

lístky na manchester united
Tradične vypredaný Old Trafford

Tento zápas bude zrejme najrozhodujúcejším v tejto „naháňačke“ za ligou majstrov. Preto sa lístky na Manchester United rýchlo míňajú a môžeme očakávať plný Old Trafford. Jeden z najslávnejších anglických klubov po ukončení trénerskej éry Alexa Fergusona prechádza krízou a hľadá tak nástupcu trénera, ako aj osobnosť mužstva ako bol Ronaldo, Giggs, Scholes či David Beckham. Aktuálny tréner Holanďan Luis van Gaal sa snaží zlepiť mužstvo dokopy a dostáva priestor aj od vedenia, no priaznivci „červených diablov“ určite nie sú zvyknutí na obsadzovanie štvrtých či piatich priečok. Manchester sa tiež výrazne trápi aj v európskych súťažiach a práve preto bude chcieť v zápase proti Arsenalu odovzdať všetko, aby doprial svojim priaznivcom minimálne skupinovú fázy najprestížnejšej klubovej súťaže.

Arsenal Londýn

lístky na manchester united
Legendárne útočné duo Arsenalu Londýn

Londýnsky celok je posledné roky v tieni práve nového šampióna FC Chelsea. Vedenie Arsenalu ešte stále vkladá dôveru do rúk francúzskeho manažéra Arséna Wengera. Ten by rád zopakoval svoje úspechy s tímom zo začiatku milénia, keď dokázal získať tri anglické ligové tituly a prebojoval sa aj do finále Ligy Majstrov. S tým by určite súhlasili aj fanúšikovia Arsenalu, ktorí už tiež určite kupujú lístky na Manchester United a prídu svoj tím podporiť v početnom množstve.

Ak by ste aj vy chceli zažiť atmosféru derby dvoch tradičných anglických klubov, tak si lístky na Manchester United proti Arsenalu Londýn rezervujte online.