Lístky na finále Ligy Majstrov v Berlíne

Futbalová udalosť roka sa už pomaly blíži a po semifinálových bojoch sa dozvieme mená účastníkov veľkého finále. Finále Ligy Majstrov patrí k najsledovanejším športovým udalostiam na svete, len minulý rok ho sledovalo 173 miliónov divákov po celom svete. Súboj o ušatú trofej sa bude konať 6. júna v Nemeckom Berlíne.

Olympiastadion Berlín

lístky na finále Ligy Majstrov
Zaplnený Olympiastadion Berlin

Berlínsky olympijský štadión bol postavený už v roku 1936 pre potreby letných olympijských hier v Berlíne, ešte pod hlavičkou nacistického režimu, ktorý mal tento veľkolepý štadión prezentovať. Štadión je súčasťou areálu, v ktorom sa nachádza viacej športovísk a počas sezóny slúži berlínskemu celku Hertha BSC Berlín. V rokoch 2000 – 2004 prešiel modernizáciou, kvôli majstrovstvám sveta vo futbale 2006 a hralo sa na ňom dokonca finále medzi Talianskom a Francúzskom. Štadión s kapacitou 74 000 divákov dostal od organizácie UEFA štatút päťhviezdičkového štadióna a okrem futbalových zápasov sa tu konajú aj iné športové udalosti a hudobné koncerty.

Lístky na finále Ligy Majstrov vám zabezpečia neopakovateľný zážitok

Lístky na finale Ligy Majstrov
Svetové hodiny na Alexanderplatz v Berlíne

Hlavné mesto Nemecka vám okrem večerného finále ponúkne mnoho aktivít, na ktoré vám nebude stačiť ani celý deň. V deň zápasu sa pravdepodobne len veľmi tažko dostanete k pamiatkam a iným krásam Berlína, očarí vás však atmosféra. Každoročne do mesta, ktoré organizuje finále, pricestuje množstvo turistov a fanúšikov a nie len tých, ktorí majú lístky na finále Ligy Majstrov. Berlín bude žiť už od rána a na preplnených námestiach sa iná téma ako futbal rozoberať nebude a všetko to vyvrcholí večerným zápasom. Každý, kto zažil túto atmosféru, hovoril o nezabudnuteľnom a jedinečnom zážitku.

Ak aj vy máte záujem naplniť všetky svoje futbalové túžby, tak si dajte pozor. Už tradične sa na čiernom trhu obchoduje so vstupenkami, no bohužial najmä s tými falošnými. Ak sa chcete vyhnúť komplikáciám, tak si lístky na finále Ligy Majstrov zakúpte radšej online.