Lístky na Arsenal Londýn

Momentálne druhý celok anglickej Premier league čaká zaujímavý záver sezóny, plný krásnych futbalových momentov. „Gunners“, ako znie ich prezývka, prekvapivo vypadli vo vyraďovacej fáze Ligy Majstrov s tímom AS Monaco. Toto sklamanie fanúšikov, budú chcieť odčiniť úspešným bojom o titul v Premier league, na ktorú sa teraz môžu naplno sústrediť. Ak chcú zverenci Arséna Wengera pomýšľať na titul, musia byť v ostatných šiestich zápasoch stopercentní. Jedinečnú možnosť získať trofej majú londýnčania aj v najstaršej klubovej súťaži, F.A. Cup. Vo finále na legendárnom Wembley Stadium, si zmerajú sily s Aston Villou, ktorá vyradila Liverpool. Koniec sezóny bude viac ako napínavý a lístky na Arsenal Londýn sa už pomaly míňajú.

Listky na Arsenal
José Mourinho – Zrejme najväčšia prekážka Arsenalu

Lístky na Arsenal Londýn vs. Chelsea

Spanilú jazdu za titulom budú musieť „Gunners“ zahájiť už onedlho v mestskom derby proti FC Chelsea. Zverenci Josého Mourinha, sa momentálne nachádzajú na čele tabuľky s desať bodovým náskokom práve pred Arsenalom. Je teda jasné, že ide o šesť bodový zápas a prípadná výhra Chelsea by zrejme rozhodla a anglickom šampiónovi v sezóne 2014/2015. To však nebude chcieť Wengerov celok dopustiť a navyše im na Emirates Stadium bude kryť chrbát 60 000 domácich priaznivcov. Ak chcete vidieť tento rozhodujúci súboj naživo, tak si už teraz rezervujte lístky na Arsenal Londýn proti Chelsea.

 

Opäť derby

Listky na Arsenal
Alexis Sanchéz – hviezda Arsenalu Londýn

Už o necelý mesiac vycestujú „gunners“ za ďalším rivalom, tentokrát si zmerajú sily s Manchestrom United. Tento celok vedený holanďanom Luis van Gaalom, je len v tesnom závese za Arsenalom a tiež určite ešte plánuje zaútočiť na trofej v Premier league. Červení diabli si zmerajú sily práve s Arsenalom, takmer na konci súťažného obdobia. Hovoriť o dôležitosti tohto zápasu je ešte skoro, no jedno je jasné – tento zápas bude vyostrený, napínavý a obidva celky budú chcieť zvíťaziť. Vidieť v akcii Rooneyho, Alexisa alebo Diega Silvu môžete aj vy a to tak, že si lístky na Arsenal Londýn zakúpite online už teraz.