Legíny pre športovanie pomáhajú chudnúť

Leto sa neúprosne blíži a naše veľké predsavzatia, ktoré sme si dávali na Nový rok sa kdesi zabudli. Takže tých 5 kíl, ktoré sme chceli stratiť, sú stále na svojom mieste. S rastúcimi teplotami je však stále ťažšie ukryť ich, nehovoriac o tom, že za pár týždňov príde aj čas dovoleniek a kúpalísk. Na zhadzovanie prebytočných kíl však nikdy nie je neskoro. Keď do toho dáte všetku svoju energiu, už za pár týždňov budete vidieť prvé výsledky. Stravujte sa zdravšie a hlavne sa venujte nejakej športovej aktivite, napríklad populárnemu behu. Jediné čo na to potrebujete, je kvalitná bežecká obuv, športové legíny, top a samozrejme to najdôležitejšie – odhodlanie.

legíny
K chudnutiu sa zídu športové legíny.

Farebné legíny

Ak hľadáte športové legíny, vopred vám poviem, že budete mať veľký problém vybrať si z bohatej ponuky len jedny. Žijeme totiž v dobe, kedy sa ľudia začali športu venovať podstatne viac než kedysi. Z toho dôvodu športové oblečenie nájdete doslova v každom obchode. Môžu byť určené na beh a teda vyrobené z priedušných a rýchloschnúcich materiálov. Prípadne vhodné na cvičenie v posilňovni, či legíny na jógu. Nesmierne obľúbené sú v pestrých farbách a to napríklad výraznej ružovej, limetkovej zelenej, žltej a mnohých iných. Takže zabudnite na fádnu čiernu či sivú a vyberte si svoje dúhové legíny. Pestré farby pritom plnia aj inú úlohu a to takú, že vás je na ceste lepšie vidieť.

legíny
Vybrať si v obchode len jedny legíny je takmer nemožné.

Legíny – ako ich (ne)nosiť?

Samozrejme, nie sú určené len pre šport, využijete ich aj pri bežnom nosení, napríklad do práce alebo na rande. Jedná sa o veľmi všestranný druh oblečenia, ktorý môžete nosiť v kombinácii s dlhšou tunikou či topom alebo aj šatami. Určite sa vyhnite tomu, že budete legínami nahrádzať nohavice, pretože nič nevyzerá horšie, ako žena v priesvitných legínach a tričku, ktoré jej siaha len po pás. Vlastne môže to byť aj horšie. Ešte tá žena môže mať zopár (desiatok) kíl navyše a pomarančovú kožu na zadku a stehnách – potom je pohľad na legíny podstatne traumatickejší. Takže, ak sa vám páčia, no neviete presne ako a s čím ich kombinovať, pohľadajte na internete nejaké štýlové inšpirácie. Na základe toho si vytvorte vkusný outfit plný fantázie.