Last minute – dovolenka za facku!

Na leto sa teší asi každý z nás. Je to čas, kedy aspoň na malú chvíľu necháme všetky naše povinnosti aj starosti a na dva týždne úplne vypneme a užijeme si dokonalý relax. Dovolenka pri mori je už aj na Slovensku štandard. Samozrejme, niekto na ňu minie aj niekoľko tísic eur, zatiaľ čo iný taký štedrý rozpočet nemá a musí sa obzerať po prijateľnejším možnostiach. To ale ešte neznamená, že takáto dovolenka sa nemôže vyrovnať tej luxusnejšej. Práve naopak! Vďaka last minute zájazdom máte možnosť cestovať aj do tých najexotickejších krajín, užívať si all inclusive, vysokú úroveň služieb a to všetko za skvelé ceny. Last minute cestovanie si jednoducho zamilujete!

Last minute
Zažite neskutočné veci.

Výhody last minute cestovania

Možno ste už niekde o last minute zájazdoch počuli a možno nie, no jedno je isté. Z roka na rok sa tešia stále väčšej obľube. Tou najväčšou výhodou je fakt, že vďaka nim ušetríte nemalé peniaze, ktoré si môžete buď odložiť alebo minúť ako vreckové na vašej dovolenke. Nejde pritom o malú sumu. Ak budete mať šťastie a budete jednať rýchlo, na last minute dovolenke môžete ušetriť niekedy až 70 percent z pôvodnej sumy! Takúto formu cestovania ocenia najmä ľudia, ktorí si kvôli svojej práci či iným povinnostiam nemôžu plánovať dovolenku dlhé mesiace vopred. Alebo dobrodruhovia, ktorí radi spoznávajú novú kultúru a zaujímavé krajiny. Tak neváhajte ani minútu, baľte kufor a vyrazte za skutočným dobrudružstvom!

Last minute
Spoznajte krásy dovolenkových destinácii.

Nie je last minute všetko čo sa blyští!

Last minute zájazdy žnú u cestovateľov obrovský úspech, no má to aj jednu nevýhodu. Cestovné kancelárie tento boom pomerne často zneužívajú a označujú tak aj zájazdy, ktoré vlastne ani výhodné nie sú. Menej skúsení zákazníci sa tak môžu nechať ľahko oklamať. Kúpia dovolenku, ktorá síce je označená ako last minute, no v skutočnosti je predávaná za jej reálnu cenu. Nenechajte sa oklamať a skôr ako si nejaký zájazd kúpite, overte si v akej cenovej hladine sa podobné zájazdy predávajú. Opýtajte sa vo viacerých cestovných kanceláriách, hľadajte na internete, pýtajte sa vašich známych, ktorí sa v tejto oblasti vyznajú. Až keď si budete úplne istí, kupujte.