Last minute dovolenky – ponuky, ktoré treba využiť

Dovolenka je niečo, na čo sa poniektorí tešia celý rok a na ktorú aj celý ten rok šetria. Povedzme si pravdu, dokonalý oddych , priezračná voda, perfektné jedlo, skvelá zábava a nezabudnuteľné zážitky predsa len niečo stoja. No našťastie existujú aj možnosti, vďaka ktorým viete zažiť všetko to, čo by mala vaša vysnívaná dovolenka mať  a to za podstatne nižšiu cenu. V dnešnej dobe množstvo ľudí využíva ponuky First moment, alebo Last minute dovolenky. Každá má svoje výhody a nevýhody, no v obidvoch prípadoch viete získať výrazné zľavy. Stačí si vybrať ten, ktorý vám viac vyhovuje, zvoliť zájazd a tešiť sa na oddych, ktorý si určite zaslúžite a potrebujete.

last minute dovolenky
Last minute dovolenky majú svoje výhody, i nevýhody.

First moment pre tých, ktorý myslia dopredu

Je určite výhodný najmä pre ľudí, ktorí si plánujú termín dovolenky už v zime. Pokiaľ patríte k tým, ktorí majú plánovanú dovolenku napr. zamestnávateľom, alebo riešite program s deťmi cez letné prázdniny, nie je nič lepšie, ako keď využijete ponuky first moment, ktoré ponúka každá cestovná kancelária. Budete si môcť vybrať naozaj to, po čom túžite. Konkrétnu destináciu, ale aj tie najlepšie izby s najkrajším výhľadom. Na zájazde dokážete ušetriť aj 30%. Niekde sa platí vopred záloha, niekde celá suma, závisí od konkrétnej cestovnej kancelárie. Rizikom je len nepredvídateľná udalosť ako choroba, rodinné problémy, či zmena práce.

last minute dovolenky
Last minute dovolenky umožňujú ušetriť množstvo financií.

Last minute dovolenky sú skvelá voľba

Pri týchto ponukách v prípade vašej šikovnosti a flexibilnosti, dokážete ušetriť naozaj veľkú kopu peňazí. Mnohé cestovné kancelárie ponúkajú last minute dovolenky aj niekoľko týždňov pred odletom, niektoré za pár dní, či dokonca za niekoľko hodín. Čím skorší odchod, tým výhodnejšia cena. Na takýchto pobytoch je možné ušetriť viac ako 50% z celkovej ceny. Teda pokiaľ môžete ísť na dovolenku kedykoľvek, ste schopní zbaliť si kufor za relatívne rýchlu dobu a vybaviť všetko potrebné pred odchodom a  nevadí vám, že si budete vyberať z nie až takej širokej ponuky ako pri first moment, určite stojí zato ponuku last minute dovolenky využiť.