Kúzelník ako recesistický darček k narodeninám pre skôr narodených

Hoci sa to môže zdať ako nevhodné, ba až urážajúce, aj kúzelník môže byť darčekom k narodeninám, ktorý dokáže potešiť a vyčariť nefalšovaný úsmev na tvári oslávenca. Hoci by to málokto predpokladal, aj medzi tými skôr narodenými sú takí, ktorí ešte nezabudli na detstvo a úprimnú detskú radosť. Hoci by som to nikdy nepredpokladal, práve kúzelník a jeho vystúpenie dokážu túto radosť vyčariť na tvári aj niektorých postarších pánov.

Aký darček dať človeku čo má skoro všetko

kuzelnik-kúzelník
Neviete sa rozhodnúť pre vhodný narodeninový darček?

Často som sa stretával s ľuďmi čo nevedeli vybrať správny darček staršiemu kamarátovi alebo kolegovi. Ja som si myslel, že mne sa to nemôže stať. Vždy sa to vyriešilo fľašou kvalitnej whiskey, vínom alebo niečím podobným. Až raz som ostal v podobnej situácii aj ja. S kamarátmi sme riešili darček pre nášho dlhoročného parťáka, s ktorým sme chodili na lyže. Hoci je od nás o dosť rokov starší, vždy za nami stíhal a nikdy nepokazil žiadnu zábavu. A čo bolo jeho hlavným povahovým znakom, tak miloval recesiu.

Pri výbere darčeka sme zvažovali všeličo. Až nakoniec niekto vymyslel, že mu objednáme vystúpenie kúzelníka. A keď už je taký recesista, tvrdiaci, že on nestarne, tak rovno s detským programom. Nápad sme všetci jednoznačne schválili a dali sme sa do hľadania toho správneho kúzelníka.

Výber správneho kúzelníka

Hoci sa nám zo začiatku nájdenie kúzelníka zdalo zložité, po zapnutí počítača sme boli prekvapení množstvom ponúk na internete. Tak sme sa rýchlo dali do výberu a na základe ponuky a aj referencií sme sa rozhodli. Všetko sme dohodli formou mailu a cez telefón a už sme sa tešili na oslavu.

kuzelnik
Môže ním byť napríklad aj kúzelník!

Oslávenec samozrejme o ničom nevedel, o to väčšie bolo jeho prekvapenie, keď uvidel po dojedení večere vo dverách práve kúzelníka s vybavením. Najskôr sa snažil kúzelníka presvedčiť, že si pomýlil oslavu. Avšak po našom výbuchu smiechu pochopil o čo sa jedná. Najskôr sa nám snažil vynadať, ale po začatí programu sa skvelo zabával. Ako nám sám priznal, práve pri vystúpení kúzelníka si overil, že je ešte stále mladý. A tie čísla v rodnom liste nič neznamenajú :).

Takže pokiaľ hľadáte vhodný darček pre recesistického staršieho pána, z môjho pohľadu je vystúpenie kúzelníka tým správnym darčekom. Ja môžem odporučiť práve tohto.