Kúpili ste si niekedy rozkladacie kreslo?

Rozkladacie kreslo je výborný nábytok. Veľmi ľahko sa kombinuje preto sa hodí do každej domácnosti. Spája štýl, vkus a útulné bývanie. Rozkladacie kreslo môžete umiestniť do pracovne, do hosťovskej izby, do obývačky alebo aj do detskej izby. Nie je na škodu ani v zimnej záhrade. Okrem toho, že slúži ako kreslo na sedenie, skvele poslúži tiež ako jednolôžková posteľ pre hostí, návštevu alebo na denný odpočinok. Ak sa rozhodnete pre nové rozkladacie kreslo do vášho príbytku, najskôr si ho poriadne prezrite a vyskúšajte priamo v predajni. Rozkladať by sa malo dať veľmi jednouchým spôsobom, najlepšie jedným ťahom. Pri rozložení by malo mať rozmery klasickej jednolôžkovej postele, aby sa na nej mohol pohodlne vyspať jeden dospelý človek.

rozkladacie kreslo
Štýlové rozkladacie kreslo.

Rozkladacie kreslo ako vynikajúci kúsok v interiéri domova

V moderných predajniach s nábytkom nájdete ponuky rozkladacích kresiel v rôznych farbách a typoch, niektoré sú vzorované alebo so zaujímavou textíliou, prípadne kožené. Takéto moderné rozkladacie kreslo potom môžete vniesť do vášho interiéru ako jedinečný kus, niekedy priam umelecké dielo. Unikátne kreslo sa bude vynímať v miestnosti a podčiarkovať váš moderný a trendy vkus. Pre doplnenie použite bytové doplnky ako napr. dekoračný vankúš, stolík s malou stolovou lampou, fotorámiky, obrazy na steny, kvety a podobne. Existujú dokonca aj matracové rozkladacie kreslá z nepremokavého materiálu, vhodné k bazénom, na vodu alebo do záhrady.

rozkladacie kreslo
Klasické rozkladacie kreslo na ktorom sa bude pohodlne sedieť.

Tipy nájdete aj na internete

Každý doma túži po peknom a útulnom bývaní, súčasťou ktorého je aj správne zvolený nábytok. Je jedno či ide o základný nábytok ako sedacia súprava, konferenčný stolík, rozkladacie kreslo, postele, skrine, biela technika, alebo o doplnkový tovar ako vázy, obrazy, kuchynské spotrebiče, záclony, koberčeky, a podobne – všetko tvorí domácnosť. A podľa toho, ako zvolíte štýl a farby, môžete vytvoriť pohodlie a útulnosť, alebo naopak chaos a nepokoj. V časopisoch o bývaní a v online magazínoch nájdete množstvo tipov a rád ako si vhodne zvoliť jednotlivé doplnky do domácnosti.