Kardigan – kto by ho nemal rád?

Vyzerá to tak, že koniec leta nastal veľmi rýchlo. Koniec školských prázdnin, ktoré ubehli tento rok skutočne veľmi rýchlo a začiatok nového školského roka prináša so sebou nielen povinnosti, ale aj chladnejšie počasie. Takýmto štýlom sa za chvíľu ani nenazdáme a budú tu Vianoce. A s nimi aj sneh. Teda aspoň by na Vianoce mal byť. So zimným obdobím prichádza aj reorganizácia nášho šatníka, kde letné veci odložíme a vytiahneme veci teplejšie, ktoré nás v tuhej zime budú príjemne hriať. V poslednej dobe sa stal hitom nielen zimnej, ale vlastne celoročnej módy kardigan. Je to totiž univerzálny kúsok oblečenia, ktorý sa hodí asi ku všetkému. V dnešnej dobe ho vlastní asi každá dáma a je úplne jedno, či je jej štýl obliekania elegantný, alebo športový. Kardigan je totiž nositeľný či už s teniskami, tak aj s topánkami, či balerínkami.

kardigan
Kardigan na každý deň podľa nálady

Kardigan v rôznych prevedeniach

Nič nepokazíte, ak budete mať doma dlhý či kratší kardigan. Jednofarebný, alebo vzorovaný. Samozrejme ten menej výrazný bude určite možné skombinovať s viacerými outfitmi, ako ten vzorovaný, či s výraznými farbami. Podstatné je, aby ste kombinovali správne, čo vôbec nie je ťažké. Karigan napr. v šedej, čiernej, alebo béžovej farbe môžete zladiť s výraznejšími farbami vašeho outfitu. Na druhej strane ku kardiganu, ktorý hýri farbami, alebo má výrazné vzory, ktoré okamžite pútajú pozornosť si môžete zvoliť jednoduchšie, menej výrazné oblečenie, ako napr. biele tričko a rifle, alebo čierne legíny a aj napriek tomu, budete pôsobiť zaujímavo a výrazne.

kardigan
Skvelý aj na tuhú zimu

Koniec ranného vystávania pred skriňou

Kardigan je naozaj skvelý kúsok, ktorý môžete nosiť často a vždy budete vyzerať inak. Jeden deň si oblečiete legíny a blúzku a na druhý deň úzky top a nohavice. Dokonca si ho kľudne môžete obliecť večer do posilňovne a následne na rande s priateľom. Vaše nekonečné vystávanie ráno pred skriňou a dumaním nad tým čo si obliecť, je týmto vďačným kúskom akým je kardigan zažehnaný.