Gélové nechty na svadbu

gélové nechty
Gélové nechty pre nevestu

Nie každá žena sa môže popýšiť vlastnými krásnymi, pevnými a dlhými nechtami. Práve pre tie, čo chcú mať upravené ruky každý deň, šikovní ľudia vymysleli gélové nechty. V svadobný deň chce každá nevesta vyzerať čo najlepšie a tak je dobré, keď staví na pevné umelé nechty, ktoré na rozdiel od vlastných budú mať určite rovnakú dĺžku, hrúbku a kvalitu.

Kedy je správny čas zájsť na manikúru?

Gélové nechty na svadbu by ste si mali dať urobiť minimálne 10 dní pred svadbou. To vám zabezpečí dostatok času na to, aby ste si na gélové nechty zvykli. Zároveň to však nie je pridlhá doba, takže vám nechty nezačnú vyrastať a nebudete ich musieť dopĺňať. Pokiaľ sa však rozhodnete ešte pre ozdobenie kamienkami, kvietkami alebo inými aplikáciami, mali by ste si nechať nechty dorobiť deň alebo dva pred svadbou. Tieto aplikácie majú tendenciu odpadávať a po ich nalepení budete musieť byť opatrnejšia.

Typy a farby

gélové nechty
Nemusíte sa bát ani farieb

Čo sa týka typov, gélové nechty si môžete vybrať vo viacerých prevedeniach. Posledným trendom sú špicaté nechty, ktoré však na svadbu pôsobia príliš extravagantne. Na svadbu sa hodia skôr okrúhle a oválne typy, pretože opticky zúžia aj väčšie nechtové lôžko a zároveň pôsobia elegantne. Hranaté zakončenie nechtov si volia nevesty ktoré si potom nechávajú na ne aplikovať francúzsku manikúru. Čo sa týka farieb, ženy volia skôr svetlé odtiene od bielej k béžovej, ale nezvyčajné nie sú ani modré alebo ružové gélové nechty.

Pri zdobení sa nemusíte obmedzovať, nechty by však mali ladiť k šatám. Veľmi pekne vyzerajú biele ornamenty na béžových nechtoch, jemné ružové kvetinky na bielych a podobne. Ak je však vhodne zvolená jemná červená alebo fialová, trochu extravagancie neuškodí žiadnej žene. Tieto ozdoby sa nanášajú na nechty pred aplikáciou poslednej vrstvy gélových nechtov. Ak ste sa však rozhodli pre 3D zdobenie kamienkami alebo kvietkami, tieto aplikácie sa dajú dorobiť aj po krátkej dobe nosenia.