Fm transmitter a s ním zábava a bezpečnosť na každom kilometri!

Všetci nevlastníme nové autá so špičkovo vybaveným interiérom. Zdôrazňujeme to hlavne v súvislosti s princípom, na akom funguje fm transmitter. Odporúčame zaobstarať si toto zariadenie, aj keď nemáte žiadne odborné skúsenosti so zapájaním elektronických doplnkov do auta. Fm transmitter vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam potvrdzuje, že aj keď na to práve nemáte, hudbu a ostatné obľúbené súbory si vo svojom aute môžete dovoliť! A to ešte dnes! Tento vysielač, presnejšie povedané fm transmitter zapájame v prípade, že vaše autorádio nepodporuje moderné médiá. Medzi tie, ktoré najviac využívame za volantom, patrí USB kľúč, SD karty a pod. Pre niekoho ešte stále nie sú prežitkom, a tak vyhľadávajú spôsoby, čím si vynahradiť svoj obľúbený hudobný relax za volantom. Ak máte pred sebou náročnú jazdu, dlho uvažovať nie je na mieste, preto vám predstavujeme fm transmitter so všetkými svojimi výhodami.

fm transmitter
FM transmitter je zábava aj bezpečnosť.

Aj FM transmitter je stále inovovaný pre vaše požiadavky za volantom!

Fm transmitter funguje na princípe bezdrôtového prehrávača. Tie najnovšie modely majú zabudovaný kvalitný LCD displej s frekvenciou FM. Načítané dáta sú vysielané ako bežný rádiový signál, ktorý si úplne jednoducho nastavíte na svojom autorádiu. Dosah týchto vĺn je približne v rozmedzí 6 až 9 m. Dôležité je upozorniť na to, že frekvencia fm transmittera a autorádia musí byť úplne zhodná. Ideálne je, ak na danej frekvencii nevysiela žiadna rozhlasová stanica. Tým si zabezpečíte vyššiu kvalitu zvuku bez akéhokoľvek rušivého šumu. Na ten sme za volantom hákliví azda viacerí!

fm transmitter
FM transmitter uľahčuje komunikáciu.

Čo viac nás môže zaujímať na FM transmitteri?

Pri výbere stavte na to, aby fm transmitter bol kompatibilný s viacerými typmi mobilných telefónov. Je to hlavne z dôvodu, že toto zariadenie s technológiou bluetooth následne podporuje funkciu hands-free. Len takto vám bude umožnené telefonovať pohodlne a bezpečne, teda bez nutnosti držať mobil v ruke. Ešte väčším prekvapením pre vás bude, keď prijmete alebo uskutočníte hovor hlasom. To, že fm transmitter je skutočným pokladom pre tých, čo si nemôžu dovoliť najnovšiu techniku do auta, potvrdzuje aj dvojité usb rozhranie pre nabíjanie smartphonov, iPhonu a iPodu.