Drezy online nákupom sú lacnejšie

Hoci funkciu drezu pomaly preberajú umývačky riadu, aj tak sa stále väčšina všetkých činností v kuchyni točí práve okolo kuchynského drezu. Aj preto by ste nemali jeho výber uponáhľať či podceniť. Zle vybraný alebo umiestnený drez môže pokojne pokaziť celú vašu dokonalú kuchynskú linku. Naopak, dobre zvolený drez v budúcnosti môže ušetriť veľa starostí a zároveň vylepší celkový vzhľad kuchyne. Drezy si dnes môžete vybrať jednoducho cez internet. Drezy online nákupom ponúkajú nespočetne možností a hlavne rôzne zaujímavé zľavy práve iba pri online nákupe. Vyberajte si nielen podľa dizajnu a ceny, ale aj podľa požadovanej funkčnosti.

drezy online
Luxusný nerezový kuchynský jednodrez Eligo EL114SX-DW

Na čo dbať pri kúpe kuchynského drezu?

Veľmi dôležitým rozmerom, s ktorým je potrebné pri výbere drezu počítať, je šírka skrinky pod drezom. Je dôležité, aby sa do skrinky pod drezom zmestili všetky vaničky drezu. U drezov s odkvapom môže byť odkvap nad ostatnými skrinkami. Ďalším veľmi dôležitým rozmerom, ktorý je nutné zvážiť je hĺbka drezu. Bežná hĺbka drezu je 14-15 cm, čo však nemusí stačiť pri umývaní väčších hrncov alebo plechov. Hlbšie drezy s hĺbkou cca 18-20 cm sú nepochybne veľmi praktické, ale ak ste vyššej postavy, môže to byť aj nevýhoda. Umývanie riadu s ohýbaním sa k drezu môže byť po pár minútach veľmi nepríjemné.

drezy online
SCHOCK SET 100 MANHATTAN v ponuke drezy online

Kúpte si drezy online komfortne a bez rizika

Možno sa pýtate, čo sa stane, ak si vyberiete zlý drez a budete ho chcieť vrátiť? Väčšina e – shopov pre kuchynské drezy online poskytuje možnosť bezplatnej výmeny alebo vrátenia peňazí. Nezabudnite si však pred zakúpením preštudovať všetky podmienky k tejto možnosti, aby ste sa vyvarovali nepríjemných prekvapení v podobe dlhého čakania. Odporúčame si tiež firmu preveriť, nespoliehajte sa iba na klientské referencie napísané na stránke. Prezrite si napríklad Facebook profil príslušnej firmy. Kvalitný predajca isto disponuje aj takýmto profilom. Na ňom  si môžete skontrolovať prípadné reakcie zákazníkov na firmu.