Dovolenka na Filipíny – skutočná exotika na ostrove Bohol

Ostrov Bohol patrí medzi destinácie Filipín, ktoré by žiadny turista nemal minúť. Dovolenka na Filipíny ponúka božský ostrov Bohol, ktorý je nielen o bielych plážach s hebkým koralovým pieskom (ktoré sú mimochodom dokonale široké a prázdne), ale aj o slávnych Čokoládových kopcoch či najmenších opičkách na svete. Tento raj vám môže zaručiť to, že na pláži nestretnete široko-ďaleko nikoho, vďaka čomu sa budete cítiť akoby ste mali prenajatý ostrov len pre seba. More na Bohole je najrozmanitejšie na svete a ak máte radi potápanie či šnorchlovanie, potom ste si lepšie miesto ani nemohli vybrať. Dovolenka na Filipíny bude plná farebných podmorských koralov a rýb na dosah ruky, o akých sa vám ani nesnívalo.

dovolenka na Filipíny
Dovolenka na Filipíny vás zavedie zaujímavými cestičkami

Dovolenka na Filipíny plná atrakcií

Dovolenka na Filipíny toho však ponúka omnoho viac – napríklad metropolu Manilu. Manila je len pre dobrodruhov, pretože toto 15 miliónové megamesto žije neuveriteľne preplneným a dynamickým životom, no určite stojí za návštevu. Nezabudnite si zabaliť aj kvalitnú vychádzkovú obuv. Pokiaľ ale hľadáte dokonalý pokoj, potom si to namierte na najkrajší ostrov Filipín Palawan, ktorý sa pýši napríklad 7. divom sveta – najdlhšou podzemnou riekou sveta. Palawan je nielen o krásnych plážach s bielym pieskom, ale aj o horách, domorodých kmeňoch, potápaní, panenskej prírode a mnohých iných atrakciách. S dovolenkou na Filipíny môžete navštíviť aj ryžové terasy v Banaue alebo podniknite výlet na ostrov Apo, kde zažijete najlepšie šnorchlovanie zo všetkých miest na Filipínach.

dovolenka na Filipíny
Dokonalý pokoj na ostrove Palawan

Filipínska dovolenka s last minute

Dovolenka na Filipíny patrí k najkrajším dovolenkám aké si môžete priať a okrem panenskej prírody, ktorá vám vyrazí dych, ponúka najmä súkromie, oddych a pokoj. Nech sa už rozhodnete cestovať na ktorýkoľvek zo 7000 filipínskych ostrovov, určite nebudete ľutovať a budete sa sem chcieť znovu vrátiť. V cestovných kanceláriách si môžete zakúpiť dovolenku na Filipíny ako s last minute ponukami za výhodné ceny a získať tak nezabudnuteľnú dovolenku plnú dobrodružstva, na ktorú nikdy nezabudnete.