Digestor Mora je dobrá voľba

Značka Mora už po dlhé roky ponúka širokú škálu kuchynských spotrebičov, ktoré umožňujú používateľom harmonicky vybaviť ich kuchyne v jednotnom a zároveň modernom štýle. Produktová rada Mora zahŕňa vstavané a voľne stojace spotrebiče ako sú varné dosky, chladiace spotrebiče, mikrovlnné rúry, umývačky riadu, digestor Mora, rúry na pečenie, sporáky, chladiče vína, ale aj plynové a elektrické ohrievače vody. Vďaka dlhoročným skúsenostiam na domácom trhu a perfektným znalostiam svojich zákazníkov má Mora výhodu v prispôsobovaní sa ich potrebám a životnému štýlu. Spotrebiče Mora bez problémov zapadnú do každej kuchyne a poskytujú spoľahlivosť, tradíciu, jednoduché a logické ovládanie a vysokú kvalitu.

digestor mora
Digestor MORA OK 637 G

Prečo sa oplatí mať digestor?

Spomeňme teda pár argumentov, prečo je digestor užitočný pomocník. Vaše jedlo a proces varenia produkuje do vášho okolia veľa znečisteného vzduchu. Ďalej to môže byť vlhkosť, teplo, pachy, častice potravy, toxíny atď. Je známe, že oxid uhoľnatý sa objavuje práve v dôsledku kuchynských procesov. Treba myslieť na to, že pri varení – a niekedy aj niekoľko hodinovom, to všetko dýchate. Vlhkosť a teplo ktoré sa vyprodukuje vo vašej kuchyni, môže byť naozaj škodlivé pre zdravie vašej rodiny. Vlhkosť môže viesť až k plesniam a baktériám – poskytuje ideálne podmienky pre oboje.

digestor mora
Moderný digestor MORA OV 880 G

Digestor Mora vám schladí horúce dni

Teplo vznikajúce varením môže pôsobiť nepríjemne na kohokoľvek v kuchyni a okolo nej. Ale tiež to môže spôsobiť, že chladiaci systém vo vašej domácnosti zapne na vyššie obrátky a bude pracovať viac. A čo to znamená? Zvýšené náklady na energiu samozrejme. Digestor spĺňa čiastočne aj funkciu chladenia, a zabraňuje preto aj zbytočnému míňaniu energie. Digestor je v dnešnej dobe naozaj potrebná vec, počas varenia odsáva vlhkosť, teplo a toxický vzduch z vašej kuchyne. Posiela ho cez svoj systém filtrov, ktoré ho prečistia a vrátia späť alebo odvedú von, záleží na zapojení. Takto si vo svojej kuchyni môžete vychutnávať iba tie dobré veci.